Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapestiek, mivel közlekedtek?

Budapestiek, mivel közlekedtek?

Figyelt kérdés
2023. aug. 4. 17:17
A kérdező szavazást indított:
Gyalog, sétálni szeretek a legjobban
Bringával, így a legegyszerűbb
Autóval, nekem ez a legpraktikusabb
Tömegközlekedek, szerintem ez a leggyorsabb
Más, leírom inkább.
24 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Tömegközlekedek, szerintem ez az egyik leglassabb.
2023. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én azért közlekedek autóval (teherautóval VW transporter),mert a munkámhoz kell mindig valamit cuccolni.Illetve nagybevásárlást mindig kocsival végzem el.Máshova meg nemigen járok,ahová néha szoktam járni,azok nem túl dugós utszakaszokon elérhetők.
2023. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Alapvetően autóval. De kerületen belül rollert és kerékpárt használok, mert parkolni nem nagyon lehet. Tömegközlekedést nem használok egyáltalán mert szerintem minden járaton utazik legalább egy bipoláris vagy egyéb problémával terhelt személy
2023. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Kitana. ***** válasza:
100%
Tömegközlekedek, de nem a gyorsaság miatt, ha nincs csúcsidő, gyorsabb az autó. Nekem így kényelmes, szeretek bámulni a fejemből út közben, chatelni, stb, ez vezetés közben nehéz lenne.
2023. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Természetesen nem mérvadó, amit írtam a lehetőségek mellé, szívesen olvasom a ti indoklásotokat.😊
2023. aug. 4. 17:43
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Teveháton többnyire.
2023. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 Az a legjobb.👌
2023. aug. 4. 18:15
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, számítok-e, mert Pest mellett élek, de soha nem megyek be kocsival. Vonat+tömegközlekedés, így a legegyszerűbb.

Autóval legfeljebb valamelyik külső kerületbe megyek, amit elérek az M0-ról, a tömegközlekedés viszont macerás lenne.

2023. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Télen gyalogolok (nagyjából 8 kilométer sugarú körön belül, afelett többnyire felszállok valami járműre, hogy ne menjen el az egész napom a sétálgatással), nyáron tömegközlekedem, de csak azért, mert kánikulában járni is alig bírok. Alapvetően gyűlölöm a BKV-t, de biciklizni és autót vezetni nem tudok, a görkorcsolya pedig nagybevásárláshoz nem praktikus.
2023. aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tömegközlekedek, mert nincs autóm és nem is tudok vezetni. Viszont nem ez a leggyorsabb. A külkerületek nincsenek egymással összekötve, néha kriminális, hogy 8 km-rel odébb lévő helyre vagy csak egy busszal lehet kacskaringózni vagy be kell menni egy központba és onnan ki.
2023. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!