Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapestiek, mivel közlekedtek?

Budapestiek, mivel közlekedtek?

Figyelt kérdés
2023. aug. 4. 17:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Autóval közlekedem, már csak azét is, mert sok esetben amúgy is el kell mennem munkahelyről ide-oda.


Másrészt az idő:


Kocsi 5-10 perc.

Busz-villamos átszállással 30-35 perc

Gyalog 35 perc.


Hozzátenném csak 1-2 éve vagyok ekkora "luxusban" hogy munkahelyhez közel lakom, albérletben az alábbi volt a felállás:

Kocsi 15-20 perc

Metró-villamos: 45-50 perc


Na ott már sokat számított az a napi +1 óra.


De például amikor 7-es busz vonalán laktam és belvárosban volt projektünk, akkor simán felültem buszra, mert ott konstans 15-20 perc volt a menetidő legnagyobb dugóban is.

2023. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem csak a Nagykörút létezik, én abból indultam ki... Régebben, mikor a vonalán laktam egyszerűbb volt a 4/6-ra felszállni, gyorsabban odaértem a munkahelyemre (ami szintén a vonalán volt), mint autóval, ami legtöbbször a dugóban állt.
2023. aug. 4. 19:34
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Bicaj és tömegközlekedés.


Sok esetben gyorsabb a bicaj, pedig lassú vagyok, mindenki megelőz, nekem a 20 km/h sprint intenzív savasodás mellett.

2023. aug. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Autóval, de igyekszem kerülni, hogy a város belsejében legyen dolgom. Tegnap buszoztam, néha gyalog.
2023. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
48%
BMV-vel: busz, metró villamos.
2023. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!