Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltál már kihasználva, ha...

Voltál már kihasználva, ha igen mivel és, hogy jöttél rá?

Figyelt kérdés

Esetleg mik a jelei annak, hogyha valaki csak kihasznál és csak hasznot húzz belőlem?

Akár kapcsolatban vagy barátságban



#kihasználás #Kihaszbálás
2023. aug. 9. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Igen, volt aki folyton pénzt kért kölcsön meg akkor jött amikor valami kellett neki. Ezen kívül csak hazudott meg kamuzgatott. Le is építettem vele a kapcsolatot. (Baráti kapcsolat volt.)
2023. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor keres addig, ha neki kell valami és neki jól jön.
2023. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülő amikor éppen külön volt a párjával megígérte h megyünk együtt nyaralni,de közben újra összejöttek és már nem akart velem eljönni, amikor megint szétmentek újra jött h megyünk együtt kirándulni?
2023. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van egy kör a munkahelyemen, akik mindig ott vannak, ahol én. A főnökség is tudja, hogy ezek szeretnek a zavarosban halászni, ezért közelítik meg azt a területet...
2023. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindig pénzt kért kölcsön, hogy neki kenyérre se telik. Pénzt kért buszjegyre, csekkeket fizetni stb. Ha találkoztunk, minden italt én fizettem, mert hogy neki sajna nem telik rá-ezt mondta. Persze a kölcsönt nem adta meg sosem.

Ugy bukott le, hogy egyszer részegen taxit akart hívni egy buliból, de véletlenül engem tarcsazott és csak akkor jött rá, miután már elmondta hogy kocsit kér xy klub elé. Persze akkor is ki akarta magyarázni, de nem hittem neki.

2023. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Voltam, nem is egyszer..

Ami most viszont elsőre beugrott, az egy gimis eset. A legjobb barátnőmnek hitt lány másik nyelvi csoportban volt, mint én, és sokszor kért segítséget fogalmazások megírásában. Eleinte annyi volt, hogy nézzem át a hibákat, aztán, amikor emiatt egyre jobb pontokat kapott, egyre többet és többet kezdett kérni.

Elég naív voltam akkoriban, és csak később raktam össze, hogy az egy nagy kifogás volt, hogy "nem volt ideje jobbra", amikor letett elém egy hibával csordultig teli akármit. Én meg (kis jóhiszeműen) megsajnáltam és bő 5 perc alatt megírtam neki egy 150 szavas fogalmazást, amit szétdicsért a tanára. Utána nem sokkal kaptam észbe.


A jelek:

csak kér/elvesz, de nem viszonoz, azt meg sem próbálja. Nem értékel téged eléggé, legyél számára elérhető bármikor, de az nem gond, ha ő ezt nem tudja viszonozni.

2023. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!