Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne még értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne még értelme egy utolsó esélyt adni annak, hogy felkeressem valamilyen módon vagy hülye vagyok és inkább végleg el kéne fogadnom, hogy ezt az esélyt elszalasztottam? 22/lány

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki már több éve néha felbukkan az életemben és őszintén megőrjít. Senki nem fog meg ennyire, mint ő, pedig bárcsak ne így lenne.

Az első időszakban, amikor egy hobbi miatt találkoztunk többször, még nagyon fiatalnak éreztem magam egy kapcsolathoz. Viszont már akkor is meg volt a kémia közöttünk.

Aztán mikor olyan 1-2 éve futottunk össze párszor, akkor is ugyanúgy megvolt a vonzalom, csak még erősebb volt. Akkor elmentünk egy randiszerűségre. Viszont utána vagy neki vagy nekem nem volt jó, és elengedtük az egészet. Bár úgy érzem ebben főleg én voltam a hibás, mert egyszerűen minél jobban tetszik valaki, annál jobban megijedek a kapcsolattól.

Őt hónapok óta nem is láttam, nem is beszéltünk. Nekem volt egy rövid kapcsolatom, aminek már vége lett. Pont ismerte az illető a volt barátomat, és összefutottunk egyszer egy eseményen. Akkor ott valamiért próbált többször is a közelemben lenni. Láttam, hogy mikor a volt barátommal beszélt, akkor is közben azt figyelte, hogy én mit mondok. Viszont ezzel nem tudtam mit kezdeni akkor, mivel a kapcsolatommal foglalkoztam.

Most nem tudom, hogy tudja-e hogy már nem vagyunk együtt.

Olyan idegesítő, hogy már évek óta tetszik, és szerintem én is tetszettem neki, még sem próbáltuk meg. Pedig olyan szívesen megismerném úgy igazán.

Azt se tudom pontosan mi a kérdésem, csak ki akarom írni magamból. Tisztában vagyok vele, hogy nagyon gyerekes vagyok, meg minden hasonló. Valóban nincs sok tapasztalatom e téren. Na de a végére csak kitalaltam egy kérdést. Köszi, aki ír valami hasznosat. :)


2023. jún. 4. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha ennyire nem tudod elfelejteni már évek óta, szerintem írj neki. Ha te is tetszel neki még mindig és nincs senkije, úgyis kapni fog az alkalmon. Ha meg nem, legalább tudni fogod, hogy ennyi volt és talán könnyebb lesz tovább lépni.
2023. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki. Ha visszautasít, legalább könnyebben le tudod zárni.
2023. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Írjj neki utoljára, aztán ha nem sikerül, végleg le kell zárnod.
2023. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is keresd fel. Ha jól értem miattad nem lett semmi. Próbáld meg, hátha ad neked egy új esélyt és megpróbáljátok. Ha nem, akkor legalább azt is tudod.
2023. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem felesleges. Ami ennyire nem akar összejönni ilyen olyan okból, az felejtos.
2023. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!