Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Iszonyatos erejű kémia lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatos erejű kémia lett kettőnk között? Van értelme harcolni ellene,vagy így vagy úgy de utat tör?

Figyelt kérdés
Mindketten házasok vagyunk, gyerek még nincs sehol.Egy irodában dolgozunk fél éve,de most jött ez elő bennünk. Egyszerűen megveszünk egymás közelében, és felforr a levegő. Megbeszéltük, hogy nem vagyunk állatok, és kibirjuk,de nagyon erős a vágy.
2023. júl. 8. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Váljatok el, aztán egymásnak eshettek, vagy beszéljetek a párjaitokkal, hogy nyitott házasságot szeretnétek.
2023. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szegény házastársaitokhoz lehetnétek tisztességesek is. Én tudni akarnám, hogy dönthessek, ezt nincs jogotok elvenni tőlük amúgy. És úgy döntenék nekem ennél jobb jár.
2023. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Ezt az iszonyatos erejű kémiát mindig csak a nők érzik és kivetítik a pasira. A pasi nyilván szívesen a farkára húz mindenkit, aki hagyja magát. Vagyis itt egyedül rajtad múlik, hogy hanyatt dobod magad, vagy nem leszel állat. Ne aggódj, a kolléga teljesen jól túl fogja élni, ha nem puncizod össze.
2023. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az is egyszer elmúlik...
2023. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj abba bele, hogy szeretők lesztek és te belészeretsz, de nem fogja elhagyni érted a társát, vagy mégiscsak megteszi, de nem lesztek boldogak sokáig, hiszen mindketten hűtlen típusúak vagytok, nem fogtok egymásban megbízni soha, úgyis szétmentek, vagy ismét megcsalás lesz belőle mással/másokkal és aztán talán szakítás.

Megéri félrelépni? ^^


Váljatok el, válts munkahelyet, válts más részleget, kerüld mint a pestist, vagy nyitott házasságban legyetek mindketten.

2023. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen sok időtök van család mellett ilyenekkel foglalkozni.
2023. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

#6

Napi nyolc órájuk. Ha akarják ha nem.

2023. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%
Dugjatok. Másként nem fog elmúlni.
2023. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
7 ja,otthon meg megy a duma milyen fáradtak 😀.
2023. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Számomra mindig az a furcsa,ha valaki iksz évnyi házasságot,egzisztenciát,mindent felborítana egy új Miss Szépség kedvéért.

Oké,hogy vonzódtok egymáshoz,megkívántátok egymást,mert van ilyen,én is érzek és éreztem is hasonlókat. Viszont ez nem egy nyálas,zs-kategóriás Álomgyár regény,ez egy olyan volumenű dolog,ami életeket tehet tönkre.Szóval,szerintem jól gondold meg...

2023. júl. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!