Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme a szelfizésnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a szelfizésnek?

Figyelt kérdés

Csak érintőlegesen tartozik ehhez a kategóriához egyébként a kérdés.

De olvastam azt, hogy tinderre, társkeresőkre, facebookra gáz kirakni mert azt üzeni hogy nincsenek barátaid.

Most álláskeresésbe vagyok és azt olvastam egy erre szakosodott oldalon hogy gáz a szelfi itt is.


Na most akkor komolyan kérdezem mi értelme?

Mi az a szituáció vagy platform amikor szükség lehet a szelfire?

Én utálom magam szelfizni egyébként, mert ha más fotóz akkor jól nézek ki. A szelfinél mindig hülye fejet vágok. Nem vagyok csúnya mert a tükörben vagy mások által készített képeknél nem látom annyira rusnyának magam. Mint egy szelfin sokszor egyik szemem nyitva másik csukva van.

Csak ilyen erőltetett mosoly nem olyan természetes mint amikor pl. egy haver csinál rólam képet.



2023. júl. 12. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van aki tud magáról előnyös képet csinálni. Amúgy önéletrajzba tényleg nem való, de ha valaki csak valamelyik közösségi média oldalára akarja kitenni vagy küld magáról egy képet barátoknak, párjának stb., arra teljesen jó. Amúgy tényleg jobban tud sikerülni, amit más csinál, de nem mindig van kéznél valaki, aki szívesen le is fotóz és valamennyire ért is hozzá.
2023. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Szelfi az üres életű, vagy magamutogató emberek találmánya.
2023. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
A nők a természetüknél fogva sokkal nárcisztikusabbak átlagban mint a férfiak. Mindegy hogy más vagy ők fotózzák magukat, csak legyen róluk minél több kép. Ezzel is kifejezik a saját maguk iránt érzett szerelmüket. Én nem haragszom rájuk emiatt. A kutyára se haragszik az ember csak azért mert ugat.
2023. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"De olvastam azt, hogy tinderre, társkeresőkre, facebookra gáz kirakni mert azt üzeni hogy nincsenek barátaid."


Whaaat, ezt hol olvastad?

2023. júl. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Leírtam hogy nem ítélem el a nőket emiadt erre le lettem pontozva. Nők...
2023. júl. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kifejezetten erre szakosodott oldalon, ahol leírják hogy milyen kép vonza a nőket, pl azt is írja hogy egy éles kép vonzóbb mint egy elmosódott.
2023. júl. 12. 17:58
 7/10 A kérdező kommentje:

Én felpontoztam a 3-ast. Én nem szeretem magam fotózni mert csúnya vagyok.

De úgy a mindennapokban nem zavar, mert nem látom magam. Zavarja azokat akik engem látnak :D

2023. júl. 12. 17:59
 8/10 anonim ***** válasza:

"Kifejezetten erre szakosodott oldalon, ahol leírják hogy milyen kép vonza a nőket, pl azt is írja hogy egy éles kép vonzóbb mint egy elmosódott."


🤣🤣🤣


Wow, erre szakosodni kell? Milyen helyzet van, amikor egy elmosódott kép jobb, mint egy éles?


Linkeld már be az oldalt, biztos vannak még ilyen gyöngyszemek.

2023. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
AMolyan önmajomkodás.
2023. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Most álláskeresésbe vagyok és azt olvastam egy erre szakosodott oldalon hogy gáz a szelfi itt is."


Én pont cv-hez csináltam legutóbb szelfit. A sötétbordó függöny volt a háttérkép, én meg elbaszakodtam azzal, mennyire mosolyogjak. Nem látszott a karom, senki meg nem mondja, hogy az szelfi.

2023. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!