Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szemetelő emberre rászolsz?

Szemetelő emberre rászolsz?

Figyelt kérdés

Voltunk ma egy tavon fürdeni.


Tiszta volt az egész strand, a víz is, a mosdó is, az éttermek is. Kb. 2 óránként jött két fiatal srác, (takarító) és szedték a szemetet a kukákból, mentek be a vécékbe is takarítani.


Na szóval ahol mi voltunk lepakolva, oda "odaköltözött" egy család is. Átlagosan néztek ki, nem voltak lepukkantak, se részegek se semmi.. teljesen átlag család, 2 kisgyerek meg egy nagymama + a szülők. A nap végére akkora ganyét hagytak ott, hogy én szégyeltem magam helyettük is.


Poharak, zacskók, cigisdoboz, csikkek kajás tálkák, hurkapálcika a varracukorról.. de úgy, hogy kb 3 méterre onnan volt egy kuka.


Én nem mertem megnyikkanni sem, de azért bántotta a szememet.. (sztem normális embernek bantja.. de kitudja) A férjem beszólt az apukának, hogy talán a szemetet is kellene vinni, vagy otthon is így csinálják?


Amúgy teljesen igaza van, de hát aki paraszt ettől nem lesz kevésbé az sajnos. Láthatóan lesz.rták amúgy, simán nem is válaszolt a ffi hanem csak elmentek.


Komolyan, az ilyen suttyók miatt rohad ránk a Föld lassan.


Te beszólsz nekik? Valaki elért már "sikert"…? Pl hogy a szólás hatására összeszedik a szemetet?



2023. aug. 13. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Persze. Én a múltkor mondtam neki, hogy ha nem szedi össze, fotó készül róluk is, és megy fel a facebookra. Összeszedte.
2023. aug. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
uh de jó ötlet. köszi 🤍
2023. aug. 13. 20:28
 3/10 Kitana. ***** válasza:
70%
Nem, nem szoktam figyelni sem az ilyesmit. Magam után kidobom a szemetet.
2023. aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó azért ez elég látványos volt, mert ahogy mentünk el a saját plédünkhöz át kellett menni az otthagyott szemétdombon. Amíg ott voltam addig is attól féltem, hogy forró csikkbe lép a gyerek mert az apuka gyakorlatilag láncdohanyos módon szívta és tette maga mellé a fűbe le a csikkeket.
2023. aug. 13. 20:32
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
A személyiségi jogai végett nem. Ma annak több jjoga van, aki nem helyesen cselekszik, mint aki helyesen cselekszik.
2023. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A fbos resznel értem mire gondolsz mint személyiségi jog de alapból nem. Mármint azzal miért sérül bármilyen joga valakinek ha elé állsz és mondod hogy szedd össze a ganyéd....?
2023. aug. 13. 20:54
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
a városomban kisebb város, itt senki nem mer rászólni senkire, és senkinek nem mer személyesen mondani semmit...de! azonnal felkerül facebook csoportba, hogy itt egy zsebkendő, egy gaz, napi 20 kutya 40 macska, még több gaz, hangos ez meg azaz ember...
2023. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
42%
Rá. Fel tud kúrni, amikor valaki nem bír elsétálni az általában 5 méteren belül lévő kukához és inkább eldobja vagy ott hagyja a szarjait.
2023. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Darius- ***** válasza:
20%
Mivel nem vagyok hatóság, nem. Lehet bennem a hiba, de ez van. Nem szokásom idegenek ügyeibe beletúrkálni semmilyen módon.
2023. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19%
Rá bizony és össze is szedi, jól teszi mert a testalkatom és a hangom eléggé tekintély parancsoló.
2023. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!