Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy már annyira...

Miert van az, hogy már annyira meguntam az embereket, hogy már csak beszólogatni van kedvem nekik, itt gyak-on is? Ha egyel kevesebb egy kicsit se hat meg, egyre érzéketlenebb vagyok. Szociális érdeklődés nulla.

Figyelt kérdés
2023. aug. 16. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokan csak ezért vannak itt gyakorin. Valahol ki kell adni a feszültséget. Egyre több az introvertált ember, és egyre kevesebb a szociális érdeklődés. Üdv a klubban 🙂
2023. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
#1 Mondjam azt, hogy ez lett a "természetes"?🙂 Szomorú!☹️
2023. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ja.. tisztában vagyok a helyettel de tenni nem tudok ellene.
2023. aug. 16. 18:29
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha lehet egy javaslatom, agresszív, obszcén jelzőket ne nagyon használj, mert nem sokáig élvezheted az itteni társaságot.
2023. aug. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy a való életben is képes lennél beszólni nekik, vagy csak a "kerítés mögött"?

Ha a való életben is, akkor komoly gondok vannak a szocializációddal, vagy kiégtél az emberi érzelmekből.

2023. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5 igen, sajnos az életben is ilyen vagyok. Simán leugatok bárkit ha valami nem tetszik. Nincs már türelmem pár emberen kívűp senkihez. Fárasztanak.
2023. aug. 16. 20:09
 7/10 anonim ***** válasza:

A kiégés jelei, neked kell tudnod, milyen tapasztalatok útján jutottál ideáig. A beszólogatás nem megoldás, csak pótcselekvés

De ezt te is érzed, hogy ez csak tüneti megoldás, igazából egy alapos önismereti munka hozhat eredményt és változást. Ha le tudsz ásni a mélybe és megfejteni, mi is a probléma valójában és megoldásokat keresni.

2023. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sokan nem érdemelnek különleges figyelmet csak leverést.

Szép szó már mit sem ér, mert magasan van az ingerküszöb.

Az emberek többsége csak az extra traumákból ért, annyira tetőn van az egója.

2023. aug. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7 Tudom, hogy mi a probléma. 42 vagyok és a világ szép lassan elszaródott körülöttem..
2023. aug. 16. 23:50
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, mi is érzékeljük a dolgot.

Én azt szoktam mondani: "Ilyet az ég nem b@szott!"

2023. aug. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!