Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Facebookon több évtizede...

A Facebookon több évtizede nem látott ismerős részéről, aki ismerősnek jelöl, szerinted elvárható valamilyen üdvözlés, érdeklődés?

Figyelt kérdés
Több régi ismerős is - mondjuk úgy - barátnak jelölt (mint az eredetiben) a Facebookon, de egy szó nélkül. Így viszont úgy tekintem, hogy csak a listájukat akarták gyarapítani. Talán törlöm is mind... Nem értem, ezen kívül mi értelme ennek. Nem gondolom, hogy nekem kellett volna kezdenem a kommunikációt, mikor ők jelöltek ismerősnek.

2023. márc. 30. 08:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyenek. Én amúgy sem vagyok nagy fb-s, szóval felőlem elférnak az ismerős listán, és megnézhetik az évente-kétévente kirakott bejegyzéseimet.

Leginkább az iskolai csoportok miatt használom, hogy a gyerekeknél képben legyek, mi történik a suliban.

2023. márc. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt túlgondolni szerintem. Az emberi kölcsönhatások megváltoztak, nem elvárás már a kötelező látszatbeszélgetés("mi újság van, hogy vagy?"), ha régi ismerősök találkoznak, különösen a virtuális térben. Ha ismerem, és nincs vele lezáratlan konfliktusom, én visszaigazolnám, és annyi.
2023. márc. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Ez valami 50 éves ember gondolkodásmódja..

Minek kellene reagálnod arra, hogy valaki bejelölt és te visszajelölted? Semminek fölös, a nyuggerek mániája, hogy még üzenőfalra is kiírják, hogy jaj de köszönik szépen…

Ha visszajelölöd akkor vissza lessz ha meg nem akkor nem. Ennyi az egész..

2023. márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#3 Egész jól eltaláltad :) Nyilván régimódi vagyok.
2023. márc. 30. 08:30
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem. A Facebook sosem így működött.
2023. márc. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem érted, nem érdelekel a Facebook működése, akkor mit keresel rajta?

Itt tudod a regisztrációdat törölni: [link]

2023. márc. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jó most ne bántsátok már, van hasonló korú rokonotok akinek tanítani kellett ezt? Nekem van és még a mai napig kell neki segítség ebben a “facebook etikettben“.
2023. márc. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Gondolom nekem is kellene jelölgetnem mindenkit, hogy jó nagy kapcsolati hálóm legyen, és esetleg egy ezer évvel ezelőtti ismerős ismerősét én is ismerem, vagy csak szeretném megismerni, vagy csak jókat ír/oszt meg, de az igazság az, hogy így is egy csomót le kellett tiltanom a hülye megosztások miatt.

#6 Azért vagyok fenn, hogy megtaláljon az aki akar, esetleg nem csak emiatt, én is meg tudjak nézni profilokat, és persze rengeteg hasznos oldal, csoport, stb. is van. Tehát nem az állítólagos barátok miatt.

2023. márc. 30. 09:04
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

"Azért vagyok fenn, hogy megtaláljon az aki akar"

De azért fel vagy háborodva, ha valaki megtalál. Gratulálok az életedhez.

2023. márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mit csinálsz ebből akkora ügyet? Akkor nem jelölöd vissza, és kész!

De akkor írj neki pár sort, hogy miért nem, ha már te is elvárod a kommunikációt, ne csak úgy szó nélkül!

2023. márc. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!