Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon megalázó...

Szerintetek is nagyon megalázó és kellemetlen, ha egy férfi pofont kap egy nőtől, aminek a nyoma ráadásul még látszik is az arcán?

Figyelt kérdés
Egy haverommal találkoztam, és feltűnt, hogy piros a bal arcfele és ujjnyomok látszanak rajta. Kérdésemre, hogy mi történt, elmondta, hogy összeveszett a barátnőjével és tőle kapott egy pofont. Mondtam is neki, hogy én ki nem jönnék az utcára, amíg látszik, de ő azt mondta, hogy nem érdekli.

2023. aug. 17. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinek kellemetlen. Mit tett a haverod, hogy kapott egy pofont?
2023. aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem faggattam, láttam, hogy nem akar róla beszélni. A válasza után nem hoztam többet szóba, mert belegondoltam, ha velem történik, én sem örülnék, ha kérdeznének róla.
2023. aug. 17. 12:08
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyébként arról a lányról is megvan a véleményem, hogy képes ilyen helyzetbe hozni azt, akit elvileg szeret.
2023. aug. 17. 12:11
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Így kontextus nélkül azért nem ítélkeznék, viszont tény, hogy a fizikai bántalmazás sose jó megoldás, főleg ha akkora pofon lett, hogy meg is látszik a srác arcán. Normális esetben nem neki kéne megalázónak lenni és szégyelnie, hanem annak aki adta a pofont...
2023. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem sokkal azelőtt kaphatta, mielőtt találkoztunk, mert mire befejeztük a beszélgetést és a közös munkát (segíteni jött egy bútort összerakni), addigra már nem nagyon látszott az arcán.
2023. aug. 17. 13:05
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
Én azt szeretem, amikor a nők szeme körül marad nagy kék folt. :)
2023. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Tetszene egy ilyen nő.

Szerintem az ilyen van Damme-skodás nem csak úgy, minden ok nélkül játszódnak le...

2023. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ismerem a lányt egyébként, általánosban osztálytársak voltunk. Akkor is könnyen eljárt a keze, nem félt a fiúktól.
2023. aug. 17. 19:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyan fiuk,akik olyan torz fejuek,h nem kellenek egy nonek se. Na o hozzajuk kepet nagyon meno a srac!!! N
2023. aug. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es ezt a választ biztos, hogy ide szántad, vagy félrement?
2023. aug. 18. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!