Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek is történt már ilyen?

Veletek is történt már ilyen?

Figyelt kérdés
Ma az időjáráshoz mérten kicsit túl voltam öltözve, siettem a buszhoz, hátamon, karomon táskák voltak. Indulás előtt hónaljat mostam majd bedezodoráltam magam, este pedig természetesen fürödtem. A nagy rohanásba meg hogy a táska odaszorította a hónaljamhoz a ruhákat teljesen leizzadtam és NAGYON büdös lettem. Aztán utaztam végig a buszon több mint 100 kilómétert. Úgy szégyelltem magam! Ha én éreztem és engem is zavart akkor más is tuti érezte nem? Amég nedves volt (inkább csurom vizes) a hónalj résznél a felgyűrödött ruhák addig intenzívebb volt a szag, aztán ahogy száradt egyre jobb lett. Egész úton alig mertem megmozdulni nehogy eregessem a szagot véletlen is! Mégis miért lettem ilyen állat szagú mikor tisztálkodtam és dezodoráltam is??

2021. jún. 15. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ez igénytelenség. 🤮🤮
2021. jún. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért lennék igénytelen? Mondtam, hogy rendesen tisztálkodtam és dezodoráltam. Zárt, ablak nélküli járművön meg nem kezdem el fujkodni magam mikor már alapbol izzadstágszagú vagyok plusz amúgy sem illik sem parfümözködni sem dezodorálni ilyen helyen zárt térben hogy mindenki azt szagolja.
2021. jún. 15. 23:30
 3/11 A kérdező kommentje:
Most azon ne vitatkozzunk hogy melyiket jobb szagolni pls 🤣
2021. jún. 15. 23:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat mar megvalaszoltad a sajat kerdesed az elejen. :D Iszonyat meleg volt, te meg tuloltoztel, raadasul mikor siettel a buszhoz, akkor kimelegedtel. Velem is megesett mar.
2021. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Inkább fújtad volna be magad dezodorral. Melyik a kellemesebb: a büdös izzadságod vagy a illatos dezodor?

És akik ott voltak tuti igénytelennek gondoltak.

Ennyi.😁

2021. jún. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem már stresszesen lehet félsz tőle hogy büdös vagy mikor lehet nem is. sajnos nekem ilyen van és ez jobban rátol az izzadásra hiába tusolsz rendesen meg dezodorozol.
2021. jún. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem egyszer olyan történt, hogy elmentem busszal a tőlünk kb. 1 órára lévő Auchanba. Finom sajtokat vettem, szeretjük a minél különlegesebbeket, és ott volt bőven választék. Mi szeretjük azt is, ami jó büdös, azok a legfinomabbak. Csak hát...ahogy ültem a buszon kezemben a szatyorral, ANNYIRA BÜDÖSEK voltak a sajtok :D :D :D Fogalmam sincs, miket gondoltak az emberek :D
2021. jún. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
10.nekem ha bármi ételszagot érzek buszon vagy bármi közlekedésen nekem felfordul egyből a gyomrom főleg a tipikus szendvics szagtól de sokat nem agyalok rajta gondolom valaki vett kajcsit azt ennyi de néha jobb ablakot kinyitni :D meg a tipikus kínai kaja szaga is elviselhetelen pedig imádom de a szaga buszon valahogy felforgat főleg ha nincs levegő nyáron akár
2021. jún. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, mindenkivel megesik.
2021. jún. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ajanlom a vessző használatát. Könnyebben olvasható lenne ennyi szöveg, többén elolvasnák és írnának talán
2021. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!