Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Figyeltek arra, hogy ha...

Figyeltek arra, hogy ha posztoltok sajat képet közösségi oldalra, akkor ne legyen óriási ganyé vagy baki a lakásban a háttérben?

Figyelt kérdés

Tudjátok, azok a képek amikor felteszi valaki a gyerekről a képet fb-ra vagy instara és akkora a kupi a háttérben, hogy simán le lehetne forgatni egy új részt a kényszeres gyűjtögetők sorozathoz.

Vagy amikor valaki fotóz valamit a marketplace-re, hogy tiszta allatszormentes lakásból, és lesüt a kepről, hogy nagyon gaz kupiban élnek, netán ott feszít a cirmos a háttérben. Na stb..



2023. aug. 19. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Nem posztolok ilyesmit, mert nem a közösségi médiában élem az életemet.


Néhány ételfotó, természetfotó (napkelte, főleg, vagy télen pár), aztán ennyi.


Amikor készül rólam kép, akkor sem kell "figyelnem", mert alapvetően rend van. Persze, a széktámlára akasztott pulcsi, vagy 2-3 táska az alap, de az még nem "rendetlenség".

2023. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kitana. ***** válasza:
Meg szoktam nézni, hogy minden oké-e a képpel, de nem szokott eleve hatalmas kupi lenni, max 1-1 pohár valahol vagy ilyesmi, ezeket elpakolom, ha fotózni akarok valamit.
2023. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze. Még ha csak a legjobb barátnőmnek küldök képet, akkor is megpróbálom úgy fotózni, hogy ne legyen putri hangulata. Ha hirdetést rakok fel, akkor pedig alap hogy igényes, minőségi képeket készítek, különben el sem vinnék a terméket.
2023. aug. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:) én ezektől mindig ledobom a láncot.

Ma egy gyerekkori barátnőm posztolt egy pár képet a kisfiáról. Mindegyik a házukban készült. Igazán szépen élnek. Szép család, szép gyerekek, kutya, nagy ház, nagy kert, medence. És akkor a gyerek mögött akkora ganyé a lakásban hogy röhejes. Komolyan...

2023. aug. 19. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem posztolgatok. Viszont én is szoktam röhögni ezen, pláne mikor valami kacsacsőrű csücsöri műkörmös rém fotózza magát a fürdőben, vagy a szobában, és akkora kupleráj van mögötte, hogy nem is tudok mást nézni. Nálam nem szokott amúgy rendetlenség lenni.
2023. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
😂😂 oh igen az is jó. nekem volt egy ismerősöm aki egy oveszer automata előtt pózolt valami áruház retyojában 😂😂 évekig az volt a csaj profilkepe
2023. aug. 19. 21:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Regen volt az, mikor kupiban eltem, vagy nevezzuk csak annak, hogy a nappaliban van a szarito a zoknikkal, bugyikkal, es bar nem akartam tobbnek latszani, eszembe nem jutott volna proliskodni. Annyi fregolis, korfolyosos szelfit lattam, meg koszos tukrot. Ezt sosem ertettem.
2023. aug. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:) na igen.. a koszos tükrök.. 😂😂 jó akkor látom nem csak engem szórakoztat mások figyelmetlensége


én sem akarok egyébként többnek látszani csak na..


valahogy ennek a pszichológiáját kétféle módon tudom értelmezni.


1. leszarjak


2. annyira jól sikerül a kép magukról, hogy mindegy, hogy mi van még a képen... észre sem veszik maguktól.

2023. aug. 20. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!