Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan hogy lehetnek ennyire...

Sokan hogy lehetnek ennyire felelőtlenek?

Figyelt kérdés

Cikk, olvass:

[link]


Szegény gyerek..



2023. aug. 20. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Mármint, hogy a kis kokeró lelépett? Vagy miért? Nem is a szüleivel volt, hanem valami "női családtaggal"
2023. aug. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Nekem is fura. Családtag..Aki lehet a 12 éves huga..


Amugy en is látok olyanokat még magyaroknál is, hogy pl az anyukákat se zavarja az ha néha szem elől veszítik a 6-7 évest.

A szori:

Volt egy kisebb tömbház autout mellett, anyukák a mellette levő mini játszón, a gyerekek igy a játszó körül is motoroztak szaladgáltak aztan kitalálták hogy a háztömb körül futnak.

A ház tuloldalán van az autoit a járda mellett.

A gyerekek igy teljesen el is tűntek szem elől aztán szaladtak vissza anyukák meg nyugodtam trécselnek.


A másik rétegnél ez bőven fokozottabb.

A városi játszótérre is leengedik a 10 évest is egyedul. Meg iskolaba egyedul járnak kelnek az alsósok.

A mai világban..

2023. aug. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

Teljes mértékben egyetértek!

2023. aug. 20. 10:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Én azon csodálkozom hogy nincs sokkal több ilyen. Néha, csak ugy a házban, négy fal között vigyáznom kell az unokatesom két gyerekére, aztán egy kibszott miliszekundumra nem vehetem le róluk a szemem, mert megvan a baj.

Nem feltétlenül felelőtlenség kérdése az ilyen, inkább azé, hogy elég egy pillanat is, amíg nem figyelsz, sőt, lehet hogy figyelsz is, de a gyerek a fejébe vesz valamit, és elrohan, még mielőtt tudnál reagálni...

Persze lehet felelőtlenség volt, de csak ennyi alapján nem tudhatjuk.

2023. aug. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Meg van az a jatszoteri faház aminek van alagút része

Ilyesmi csak fából van

[link]


5-7 évesek is siman kimásznak a tetejére azon ugrálnak táncolnak bomolnak és csalják fel a többit is es se korlát se semmi. Es a szülök szintén csak trécselnek a játszón és lesz.rják

2023. aug. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem, nem olvasom el. A Gy.K. még mindig nem magazinfórum, ha siránkozni akarsz, akkor ezt ne itt tedd, hanem a hír facebook posztja alatt. Kösz.
2023. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyeneket amugy ezer számra lehetne gyujteni.


Télen a baba babakocsiban sapka kesztyű nélkül. Szerintem le is fagyott az ujja is.

Van itt ezeket gyűjtő kérdés is

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..

2023. aug. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy nez ki a lepontozók gyereke is siman rohangálhat autout mellett teljes felugyelet nelkul.

Hát gratula..

2023. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!