Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legnagyobb szülői...

Mi volt a legnagyobb szülői inkompetencia, aminek tanúi voltatok?

Figyelt kérdés
Én egy olyan sokgyerekes anyáról hallottam sztorit (szociális munkás mesélte), akinél a 7-8. gyereknél már előrelépés volt, hogy a tápszert meleg(!) vízzel készíti és már össze is rázza.
2015. márc. 17. 16:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%

Épp ma láttam két iszonyúan hisztiző, fetrengő négyévest a boltban. A szülők semmit nem tudtak csinálni, mert a gyerekek szünet nélkül bömböltek és pakoltak a polcról, stb.

A szülők egy csőd volt, se a szép beszéd, se a szídás nem segített, végül kénytelenek voltak elhagyni a boltot, de a gyerkőcök kint is folytatták...(Egyébként az enyémek.)

2015. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
27%
Biztosan hagytam volna a szünet nélküli fetrengést és polcról pakolást://
2015. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Így olvasva a szüleitek jó része is inkompetens volt. Vannak, akik a mai napig a régi hozzátáplálási rend szerint etetnek és nulla allergia, erős immunrendszer.

Sterilizáltok, miközben az étel, smit megeszik sem steril...

A túlvédők ezerszer inkompetensebbek néha...

2015. okt. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%

Barátnőmet megölte az anyja.

Súlyos streptococcus járvány volt az oviban (egy két gyerek volt csak bent).

Nos, anyuka úgy döntött, minek a tíz napos antibiotikumkúra, három nap után abbahagyta. Aztán amikor kiújult, újra.

Végül ráment a kis szívére.

2015. okt. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kóla a cumisüvegben, de anyuka mondta, h előtte kirázta belőle a szénsavat.


Apuka vitte az utcán a babát a puha mózesben, lóbálta, mint egy sporttáskát.Néha nenki-nekicsapódott a táska a lábának. A baba feje lentebb volt, mint a lába.


Anyuka a buszmegállóban tartotta az újszülött babát a karjában. A baba feje nem volt megtámasztva, a nyaka hátracsuklott és úgy fuldoklott szegény.

2015. okt. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hányszor látni olyat, hogy valaki tolja a babakocsit, esetleg kézben viszi a kb. fél éves gyereket, de már megint terhes, közben pedig egymás után szívja a cigit, a füstöt a gyerekre fújja... De elég körülnézni valamelyik szülészeten ahol van terhespatológia, hogy a bent fekvők közül hányan járnak le fél óránként bagózni.

Amin én a legjobban kiakadtam, amikor az egyik anya a kb 2 éves gyerek bélférgességét úgy kezelte, hogy a háta közepéig bekente pyoktaninnal.

2015. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!