Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen testi hibákat tudnál...

Milyen testi hibákat tudnál “elnézni” egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mi az ami belefér, és mi ami nem?

2023. aug. 23. 19:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
19%
Bármilyet. A testi hibáról senki nem tehet. Aki emiatt nem jön össze valakivel, az felszínes, nulla empátiával, érzelmi tartalékkal és intelligenciával. Plusz rengeteg testi hibán lehet javítani, ha a viselőjét zavarja.
2023. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%
Sűrű anyajegyek a testen, halvány striák, nyúlfogak, enyhén ereszkedett mell, kisebb szemtengely ferdülés még belefér, mint ahogy a túlsúly miatti kissé tipegő járás is. A műtéti hegek viszont taszítanak, mint ahogy a tetoválások is.
2023. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%
(Persze azért nem mind együtt...) :)
2023. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
56%

Elég sok határ van nálam.


Például csak egészséges elméjű jöhet szóba. Szóval egy olyan, aki megrekedt egy 6 éves szintjén az ki van zárva.


Vakság, hallássérülés nekem nem fér bele.


Olyan, aki le van bénulva. Nekem sok. Nagyon max ha deréktól lefele van csak.


Végtaghiány nekem belefér

2023. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
54%

Stria, műtéti heg, anyajegyek, nem zavar az se, ha tetovált, bár az nem testi hiba, nagy, görbe orr, fogyás után lógó bőr.


Nyúlfog nekem nem, lehet rá fogszabályzót csináltatni, az szép, rendezetté teszi a fogsort, abszolút megéri megcsináltatni.

2023. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%

Engem egyáltalán nem zavarnak a pattanások, a ferde fogak, a műtéti hegek, a kisebb ráncok és a jó ízlés keretein belül maradó tetoválások.

Ami egyértelműen taszít, az a kövérség, a vörös haj és a szeplők.

2023. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
11%

Picit péniszt nem viselnem el.

A nagyot elfogadom, de örülök, ha megnagyobb. Az extran nagynak örülök, eltudom/betudom fogadni.25N

2023. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
17%

#6: Hogy te milyen nagyvonalú vagy... Ezek szerint sem őt:

[link]

...sem őt:

[link]

...nem bírnád elviselni. Te bajod... :)

2023. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%

#8. Heteroszexuális nő vagyok, szóval ezt kicsit benézted. Egyébként meg valóban nem tartom szépnek a belinkelt képeken levő nőket. Nem szeretnék rájuk hasonlítani.

Egy párkapcsolathoz a legtöbb embernek testi vonzalom is kell, szóval aki nem jön be, azzal bizony nem fogok összejönni. :)

2023. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%
Én nem tudnék rokkanttal, súlyos fogyatékossággal rendelkező emberrel elkezdeni kapcsolatot. Az más, ha már közben történik valami szerencsétlen esemény, és már megszerettük egymást, nem hagyom el. De biztosan csak a gondoskodás és a szeretet maradna meg, tudom, hogy szexuálisan nem vonzódnék már hozzá.
2023. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!