Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 25-45 év közötti szinglik: Ti...

25-45 év közötti szinglik: Ti miért vagytok szinglik jelenleg? Mennyi ideje vagytok egyedül? Milyen kapcsolatbeli hibákat nem szeretnétek újra elkövetni a továbbiakban?

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 22:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Alacsony a karakterkorlát ehhez a válaszhoz:)
2013. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapja vagyok egyedül és azért, mert megcsalt a barátnőm.


Hogy mit nem szeretnék újra elkövetni?

Nem szeretnék annyira bétahím lenni, hogy mindent elnézzek neki és nem is hagynám azt, hogy annyira szabadon, bármit megtehessen úgy; hogy közben figyelmen kívül hagyja az érzéseimet.

2013. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%

2-es: A problémád nem gyógyítható, te már vsz ilyen maradsz.


(Hogy lehet valaki olyan, hogy elnyomja magát 100%-ig?...)

2013. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2-es Te ezzel az emberrel még tervezel, vagy én értek valamit félre?
2013. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert balf4sz vagyok. 25 éve. Nem volt még kapcsolatom. 25/F
2013. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

# 3:

Úgy, hogy az első komoly kapcsolatom volt. Tudom gáz ennyi idősen, de így volt. Most leszek lassan 26, úgyhogy a "korhatár" alsó szegmensében vagyok még csak, ezért remélem, hogy nem leszek a későbbiekben ennyire "papucs".


# 4:

Nem, kizárt dolog. Minden kapcsolatot megszakítottam vele és soha többet nem kívánok vele, vagy a barátaival beszélgetni. Sajnos, ezt az elején őnagysága nem vette figyelembe és mégis keresett, de sikerült leráznom végül.

2013. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Milyen meglepő: azért vagyok szingli mert az akarok lenni! :D Így érzem jól magam, nem vágyok kapcsolatra, túl független, magányos típus vagyok, még a család és a barátaim is túl sokak néha. Erre már évek óta rájöttem, azóta nincs kapcsolatom.
2013. nov. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

3-as voltam.


Na, 2-es, akkor mégis van valami biztató jel, ha nem tartod vele a kapcsolatot. Nem kell csak azért befeküdni valaki elé, mert van végre nőd...


Ezt a másiknál se értem, akinek 25 évesen még nem volt ez miért is bénaság? Kicsit gyerekes ez a hozzáállás...

2013. nov. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert volt pár próbám és senki sem viszonozta. Ezekszerint bennem van a hiba.
2013. nov. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

# 8:

Köszönöm a biztató szavakat. Többször nem fogok ennyire megalázkodni, mert igazából sokszor rosszabb volt, mintha egyedül lettem volna.

2013. nov. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!