Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél ebben a helyzetben?

Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Munkahelyed előtt minden nap elmegy egy csajszi (biciklivel) aki számodra elég vonzó, szemeztek minden alkalommal és néha vissza is néz rád. Elég visszafogottnak tűnik és az arcától nem igazán tudsz leolvasni semmit az a pár másodperc alatt.

A bökkenő az egészben annyi, hogy nagyon nem tudod megállapítani, hogy hány éves lehet. Lehet, hogy 17 de az is lehet, hogy 20-21. Te a húszas éveid közepén jársz.

Megpróbálnád leszólítani ebben az esetben? Ha leszólítod és vevő egy kis beszélgetésre akkor rákérdeznél egyből, hogy hány éves vagy csak simán megkérdeznéd, hogy lenne e kedve összefutni valamikor és ha igent mond akkor a találkozó alkalmával megkérdezi ezt?


2023. aug. 24. 21:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hát igen én is olvastam már ezen az oldalon, hogy ezt ne stb… az emberek java itt ezen a véleményen van (Már kezdem érteni miért szingli a többségük).

Na de a lényeg:

Ma reggel is a szokásos forgatókönyv annyi kivétellel, hogy leszólítottam. Sikerült is holnapra egy találkát lebeszélni.

Nagyon örülök, hogy a #9-re hallgattam (Köszi :D) és nem a többiekre. Szóval ez volt az első és utolsó kérdésem ilyen és hasonló ismerkedős témában. Mostmár tényleg elhiszem mint sok helyen olvastam, hogy az itteni emberek mind buborékban élnek és nem képesek kilépni a kis komfortzónájukból. Legközelebb bíztassátok a hozzám hasonló kételyben lévő embereket (én is ezt fogom tenni) ne pedig lebeszéljétek róla őket. Belegondolva tényleg nincs semmi veszíteni való.

2023. aug. 25. 17:54
 12/12 he84 ***** válasza:
Hát eléggé tévedsz 10-es válaszoló, már majdnem 4 éve nem vagyok egyedülálló, van barátom. Ne ítélkezz kérlek, ha nem ismersz és ha nem tudod a helyzetemet és tudod neten is lehet ám ismerkedni, rossz emberek vannak sajnos élőben is, nem csak neten nyilvánulnak meg. Ugyanezt mondom, üzenem azoknak is, akik azt hiszik tévesen, hogy buborékban élnék akár én, akár mások, csak azért, mert valós okokkal nem javasolják a leszóláítást, ott voltak eme okok. A kérdezőnek szerencséje volt, ettől még a legtöbb nő nem szereti a random leszólítást (én se), már elmondtam az okait.
2023. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!