Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb dolog,...

Mi volt a legrosszabb dolog, ami ezen a nyáron történt veled?

Figyelt kérdés
2023. aug. 26. 15:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És a legjobb?:)
2023. aug. 26. 15:27
 2/16 anonim ***** válasza:
54%

A legrosszabb az, hogy fura oknál fogva valahogy 2 ajtó is bázáródott teljesen random kora reggel a házban és nem volt elég, hogy a bejárati ajtót félig meddig úgy kellett berúgnom, hogy vissza bírjak jönni a házba, teljesen random módon a szoba ajtó is behülyült és az is úgy záródott be, hogy benne a kulcs belülről és nem lehetett kinyitni. Azt muszáj voltam berúgni. Nem vagyok babonás meg ilyenek, de azért mekkora az esély, hogy minden előjel nélkül két ajtó az egyik fa a másik fém, a zárszerkezete is különböző egy azon napon kora reggel baszódik meg úgy, hogy én ajtón kívül vagyok? Nem tűnik nagy dolognak, de elég rendesen idegbe jöttem tőle.



A legjobb? Igazából egy dolgot sem tudok kiemelni ami nagyon kiemelkedően jó volt.

2023. aug. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
21%
Egy lány felizgatott szájjal majd nem volt hajlandó befejezni.
2023. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azta Édesburgonya! Ez nagyon durván hangzik! Remélem szó szerint nem záródtak be ajtók az életedben:)
2023. aug. 26. 15:38
 5/16 anonim ***** válasza:
4%
És ez még semmi, az ajtó nem csak fizikálisan tud bezáródni.
2023. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%

Pedig nem csak képzeltem. A külső ajtónak azóta a zárja, nem a legjobb. Igazából előtte kimentem rajta és belülről kizártam, csak ahogy becsuktam valami történt. (Egyedül élek)


A külsőt sikerült kinyitni úgy, hogy egy nagyon határozott mozdulattal rárúgtam és lenyomtam a kilincset, tehát a nyelv nem ugrott teljesen ki, de a szoba ajtót sajnos valami kisértet úgy bezárta, hogy azt 4-5 rúgásra se bírtam kinyitni. Ami durva, hogy az ajtókeret vált szét és nem a zárószerkezet tört ki. Mikor már résnyire elvált az ajtókeret, be nyúltam egy csavarhúzóval és kipiszkáltam a kulcsot és ki tudtam nyitni kívülről, mert több ajtónak beltéren is ugyan az a kulcsa.


(huzat nem volt, ablak nem volt nyitva, semmi ilyesmi, be se csaptam őket, szóval még máig nem értem, hogy történt ez meg.)

2023. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

A legjobb, hogy várandós lettem. A legrosszabb, hogy veszélyeztetett, ami miatt napi 1 órát leszámítva feküdni kell. Nekem ez nehéz, mert szeretek sétálni, sportolni, aktívan tevékenykedni.

De legalább nem kell visszamennem a káoszba tanítani, ez is egy szempont.

2023. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
Legrosszabb, szegény kutyám 15-évesen kimúlt! Legjobb, feleségem 20-év házasság után lelépett. Legeslegjobb, nem kell bujkálnunk a barátnőmmel!!!
2023. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb, hogy lezárult egy kb. 20 éves szakasz az életemben; igaz, én döntöttem a továbblépés mellett, és örömmel várom az új szakaszt.

A legjobb? Apró örömök mellett egy új munka, ami remélem, tartós lesz.

2023. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb: Idei nyáron meghalt 14 éves kutyám. T-T

A legjobb: Semmi jó dolog nem történt velem.

2023. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!