Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felnőtt létemre összesz*rtam...

Felnőtt létemre összesz*rtam magam, lakótársammal megfagyott a hangulat?

Figyelt kérdés

Február óta lakok együtt lakótársammal. Én 25/F ő 24 éves nő.

Nincs közöttünk semmi viszony a lakótárson felül, de szoktak lenni közös programjaink. Tegnap este ananászos pizzát rendeltünk Szegeden, meg néztük együtt a Vaják sorozatot. Nagyon jól is telt a sorozat elfogyott a pizza hamar. Kb. fél óra múlva éreztem, hogy kicsit csikar a hasam, nem csináltam nagy ügyet belőle elmentem wc-re. Panellakásban lakunk a wc és a fürdő hely helyiségben van. Jöttem vissza tv-t nézni aztán mondta lakótársam, hogy ő is elmegy ha már én végeztem. Ekkor még nem csináltam belőle ügyet. Később egyre jobban fájt a hasam, rám jött szó szerint az a fajta hasmenés amikor ülök a wc-n és már izzad a homlokom is a wc-n ülve, mellette erős hasfájás. Már vagy 15 perce ültem bent, amikor kopogott lakótársam, hogy sokáig vagyok-e még bent mert neki is kéne wc-re jönni.

Cseréltünk, kimentem a konyhába ittam egy kis folyadékot, kicsit jobban voltam. Majd megint becsikart, éreztem, hogy megint hasmenésem lesz, de még mindig bent volt lakótársam. A 7. emeleten lakunk, már kezdett sötétedni végigfutott az agyamon, hogy lemegyek a játszótéri bokrokba, de már az ajtó felé elindulva éreztem, hogy nem fogok lejutni. Teljes pánik elfogott, erős hasfájás. A konyhába visszarohantam és a pörköltfőzős edénnyel berohantam a szobámba és telif*stam, guggolva fölötte mint az igazi csövesek.


Lakótársam végighallotta az egészet, mert annyira siettem, hogy résnyire nyitva is hagytam az ajtót. Aztán az egész bűzlő edénnyel lebaktattam óvatosan és a lenti szelektív kuka mellé leraktam, mert nem akartam összemocskolni, és a szemétledobóba se akartam beledobni.


Azóta csak messengeren beszéltünk, hogy fájt mindkettőnk hasa valószínűleg a pizzától. Ma meg csak a reggeli kávézós szia-szia összefutás volt a konyhában, semmi több.


Ötlet, hogy hogy kéne nyitni vagy megbeszélni ezt az egészet?


2023. aug. 26. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy igaz. Vannak dolgok amikről és amik ellen nem tehetsz semmit. Ezen nincs mit megbeszélni, sem felhozni témaként, főleg hogy mindketten részesei voltatok, de a vécén egyszerre egy ember tud ülni. Megtörtént, el kell felejteni és továbblépni. Ha elül ez a haláli hangulat, majd egyszer talán nevetni is tudni fogtok az egészen (vagy nem, mindenesetre a "telefostam a pörköltös edényt" mindig bedobható téma lesz).
2023. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Remélem a fazékban nem fogtok együtt főzöcskézni :D :D :D


Amúgy besírtam a sztoridon :D

2023. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, ez jutott eszembe:


[link]

2023. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
kamu
2023. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

Nagy kamu, ananászos pizzán semmi olyan nincs sztem ami fosatna.


Nekem meg az jutott eszembe [link]

2023. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Miért dontad ki a fazekat? Kifertőtéenítd, elmosod.
2023. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom, a csajszi is tudja, milyen egy hasmenés, jó esetben empátia is szorult belé, nem értem, mi akkora tragédia ebben. Inkább nevetnètek rajta egy jót azt' cső
2023. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Önmagában a sajt, az ananász nem fosat, de mint ételtársítás nekem is szokott cifrálkodni a belem, ha Hawaii pizzát eszem. Ha nem is ennyire vehemensen, mint a kérdezőnek, de raktam már tele a klozetot én is ilyen táplálkozás után. Dietetikus mondta, hogy bár gasztro értelemben jópofa dolog de nem egészséges a gyümölcsöket belevinni az ilyen hús és tészta ételek dolgába.
2023. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
Az se mindegy, hogy hogyan készül, a szervzet milyen állapotban van az akutális időjárástól. A hekk se mindig fosat, én is megetttem régen és semmi bajom nem volt, de aztán egyszer összefostam magam tőle 2 évvel ezelőtt. Megettem és úgy 1-2 órán belül már fostam is. Az első fosásnál elértem a wc-re, a másodiknál már a wc előtt 1-2 lépésre ment be a gatyámba.
2023. aug. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Figyelj,nincs ezzel semmi gond.Inkább röhögjetek rajta utólag,és kész.Vegyél egy másik edényt,és szólj neki;"Vettem másik edényt.Legközelebb inkább valami más kaját rendeljünk"
2023. aug. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!