Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha tök hiába...

Mit lehet tenni, ha tök hiába igyekszek fejlődni a kommunikációban és az emberekkel való bánásmódban, nem történik semmi változás?

Figyelt kérdés
Túlságosan tapadós, másikra ráakaszkodós vagyok, ezen igyekszek változtatni, pszichológushoz is járok, könyvet is olvastam hogy hogyan beszélgessek megfelelően másokkal, meg gyűjtöm a tapasztalatokat, igyekszek normális lenni másokkal, nem lenni tolakodó, mégsincs az egésznek semmi eredménye. Az emberek akkor is menekülnek a velem való beszélgetéstől, pont mint korábban. Sokat panaszkodtam is, azon is igyekszek javítani, és a sok ócsárlódáson is. De nem nagyon értékelik valahogy. Most is egy olyan ember irtózik tőlem láthatóan akivel szerintem tök normális voltam, ennél jobban nem lehet nem ráakaszkodni valakire, mert akkor már egy szót se szólok hozzá. Miért nem látok semmi javulást?
2023. aug. 31. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A panaszkodás az egyetlen témád, a szeretethiány miatt csüngsz rajta egyfolytában.
2023. aug. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azok az emberek is akarnak veled beszélgetni, ismerkedni, vagy csak te velük?

Mert ha utóbbi akkor érthető, hogy ők miért menekülnek.

Lehet, hogy normális vagy vele, de ő nem akar semmit tőled, így hát hagyd békén.

2023. aug. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És akkor hogy érjem el, hogy akarjon velem beszélni valaki?
2023. aug. 31. 17:25
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha rendbe jöttél a rendszeres terápiás foglalkozásokon. Na akkor.
2023. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Terápiára nem járok csak két hetente pszichológushoz. Milyen terápia van erre?
2023. aug. 31. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Pszichoterápia.
2023. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Itt olyan nincs sehol
2023. aug. 31. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!