Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik életszakaszodba tekerné...

Melyik életszakaszodba tekernél bele egy virtuális távirányítóval?

Figyelt kérdés
2023. szept. 2. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 21 voltam és szakot váltottam. Gyerekkori álmom volt az első szakom, de nem volt hozzá tehetségem. A második szakom sokkal jobban ment, több potenciál van bent, a közösség, az oktatók ezerszer jobbak voltak, de nem tudtam elengedni az első szakomat. Elvégeztem, de nehezen (bár szuper munkám lett), és sokat gyászoltam az első szakomat.


Most visszamennék a 21 éves énemhez és szólnék, hogy jól döntöttem és ne szúrjam el.

2023. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és most kezdem a doktorim. Igazából jól sült el, de sok terápiát és sírást megspóroltam volna, ha az elején elengedem.
2023. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A mostaniba
2023. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyikbe sem. Ha nagyon muszáj akkor valamikor általános iskolában.
2023. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A közgazdasági szakközép 4 évét utáltam, mint a sz...rt, azt hittem, soha nem telik el (utána a főiskolán kivirultam).
2023. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A végére: mikor/hoogyan/hol lesz végre vége?
2023. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20-22 éves korom, a nappali BSc-m időszaka.
2023. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!