Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 40 éves ferfiként rengeteg tartozással a hátam mögött, egzisztencia nélkül találok jó csajt ha virtuálisan keresgélek?

Figyelt kérdés

Van egy gyermekem, sok tartozásom... Nincs saját lakásom, az exemnél lakok társalbérletben. Sok mindenbe belebuktam már az évek során de most új életet akarok kezdeni..

Van esélyem ha magas , fiatalos pasi vagyok?

Vagy előbb fel kell építenem az életem mert a mai nőknek csak a pénz számít???



2016. máj. 19. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyszer az adósságod tedd rendbe. Én nem mondom, hogy minden csaj csak a pénzre megy, de amelyik egy kicsit is normális, eladósodott passival nem áll le. Lehetőleg legyen rendezett élete.
2016. máj. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Fel kéne építened az életed, és nem azért, mert a nőknek "csak a pénz számít", hanem mert ilyen élethelyzetben csak nagyon elkeseredett nőket tudsz bevonzani.

Én nőként képes voltam újraépíteni a válás után nulláról az életem, akkor ez egy férfitól is "elvárható". Kapcsolatom pedig akkor lett, amikor már "rendben voltam".

2016. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Albérletben lakom, tartozásom nincs, nem keresek rosszul, de három gyerekem van, a pénzem nagy részét rájuk költöm, én hónapról-hónapra élek. Köszi, sorban állnak az értelmes nők, akiknek nem a pénz számít, hanem a személyem ;-)


Nullázd ki a tartozásokat és függetlenedj az exedtől ;-)


41/F

2016. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
38 éves vagyok, fiatalos, jó állás, van pénzem bőven, nincsenek tartozásaim, és nem kellek a nőknek. Erről ennyit. Viszont a vékonyabb és magasabb pasik után meg futnak. A nők a magasabb férfiakra buknak, és ezt sokan mások is megerősítették, úgyhogy neked még akár esélyed is lehet, viszont sajnálom azt a nőt, akivel össze fogsz jönni ilyen háttérrel.
2016. máj. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
rövid távra talán, hosszútávra esélytelen.
2016. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi köze ennek a pénzhez. Az életkörülményeid, eredményeid, szakma sikereid nem csak pénzt jelentenek, hanem úgymond a céged címere is.

Nekem nem kell a pasi pénze, van nekem annyi amennyi kell, azt viszont elvárom, hogy a másiknak legyenek céljai, sikeres legyen a munkájában, legyen jó személyisége.

Egyrészt mert nem szeretném ha lelkileg és vagy anyagilag tönkretenne, másrészt mert mégis csak férfit keresek, akit tisztelhetek, aki legalábbis egy súlycsoport velem, de mégjobb ha okosabb, becsületesebb és erősebb, mint én.

Ha látom, hogy vki talpraáll egy mélypont után, az nagyon is kiváltja a tiszteletemet, de ha talpra állás nélkül próbál belémkapaszkodni.

2016. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A vége lemaradt. Szóval talpra állas helyett nőzés nem jön be.
2016. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért a sok tartozás és a csak a pénz számít között van átmenet..
2016. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Öreganyám testvére nem tudom mekkora mértékben leszázalékolt, van valami 7-8 gyereke, elvált és csóró. Mégis talált magának egy tök normális nőt, aki szereti és nagyon jól elvannak. Nyilván anyagilag nem állnak túl jól, de azt leszámítva szerintem minden oké.
2016. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem minden jó csaj egy korosodó,csòrò,gyerekes férfira vàgyik.
2016. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!