Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen lehetőség miért nincs...

Ilyen lehetőség miért nincs magányos emberek számára?

Figyelt kérdés
Olyan szolgáltatás vagy micsoda, hogy pénzért beszélgetni egy másik emberrel, mondjuk egy óra kerülne valahány ezer Ft-ba mint egy pszichológusnál, csak ott nem lelki problémákról lenne szó mint egy pszichológusnál, hanem csak úgy lazán beszélgetnének és kötetlenül, bármilyen témáról ami előjön, pénzért (és személyesen, élőben). Miért nincs ilyen szolgáltatás olyan emberek számára akiknek nincs kivel beszélniük, mert senki se akar velük?
2023. szept. 4. 11:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom, az embereknek nincs kedve idegenekkel beszélgetni, föleg, hogy a legtöbb esetben csak siránkoznának.
2023. szept. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
A magányos emberek egy idő után többet akarnának.
2023. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Miért fizetnél valamiért, amikor fórumokon ingyen is beszélgethetsz? Illetve vannak chatrobot alkalmazások is.
2023. szept. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Most nagyon kell nekem a pénz. Én szívesen beszélgetnék élőben bárkivel bármiről egy fix óradíjért. Sajnos erre nincs nagy igény.
2023. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mert velem ingyen senki se akar soha, robottal meg én nem akarok
2023. szept. 4. 11:45
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Milyen témáról szeretnél beszélgetni? Nem jelentkezni szeretnék beszélgetőtársnak, de érdekelne, hogy mi lehet az oka, hogy egyáltalán nem találsz társaságot.
2023. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nincs túl sok témám ami éppen eszembe jut, hétköznapi dolgokról
2023. szept. 4. 12:04
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Úgy nehéz beszélgetni, ha nincs téma, mert a hétköznapi dolgok csak az időjárás, meg az udvarias formaságok, hogy ki hogy van témában nagyjából ki is merül. Van valamilyen hobbid, érdeklődési köröd?
2023. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Ehhez türelmesnek és empatikusnak kell lennie annak aki ilyen szolgáltatást nyújt. Plusz több témában sem árt ha tájékozott.

És általában az emberek olyanok hogy hamar megunják ha mindig ugyanazzal az emberrel beszélgetnek aki általában a problémáit mondja el. Ez kb olyan mint a telefonos lelkisegély szolgálat.

A másik meg az, hogy ha valaki pénzért beszélget veled, "illene" neki adót fizetni utána. Mert a NAV nem szereti ha valaki adófizetés nélkül megszedi magát pénzzel. De miután abból a kis pénzből leadózna az illető, nem is érné meg neki. Az idejét rád szánná, de alig kapna érte pénzt (ő is pénzből él).

2023. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%

#8


Ez nem igaz. A semmiről is lehet beszélgetni órákig. Néha ezek is jól esnek.

Pár hónapja beszéltem itt egy csajjal, mindössze 18 éves volt. Vele órákon keresztül beszéltem minden szarságról, úgy hogy semmi közös érdeklődés nem volt, semmi lényegeset nem tudtunk meg egymásról, csak tulajdonképpen a semmiről. És marha jól esett mindkettőnknek ennyi hülyeséget kibeszélni.

2023. szept. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!