Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen lehetőség miért nincs...

Ilyen lehetőség miért nincs magányos emberek számára?

Figyelt kérdés
Olyan szolgáltatás vagy micsoda, hogy pénzért beszélgetni egy másik emberrel, mondjuk egy óra kerülne valahány ezer Ft-ba mint egy pszichológusnál, csak ott nem lelki problémákról lenne szó mint egy pszichológusnál, hanem csak úgy lazán beszélgetnének és kötetlenül, bármilyen témáról ami előjön, pénzért (és személyesen, élőben). Miért nincs ilyen szolgáltatás olyan emberek számára akiknek nincs kivel beszélniük, mert senki se akar velük?
2023. szept. 4. 11:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%

#10

Ebben tökéletesen igazad van, de nem az a jellemző, hogy az ember a semmiről beszélget pl hetente 5x félórát.

2023. szept. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
Menj bevásarolni, menj egy állomásra vagy a piacra. Engem rendszeresen meg szoktak szólítani random idős nénik/bácsik és beszélgetést kezdeményeznek. Tök ingyen:D
2023. szept. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hívd Taddy Masont
2023. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Olvass, művelődj! Lesz témád.
2023. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%

Ha veled ingyen senki nem akar soha beszélgetni, és magáynos vagy, és ettől szenvedsz (kérdésedből úgy tűnik), akkor igen is kellene fietned egy pszichológusnak, hogy beszélgessetek a gondjaidról, mert ez nem normális.

Most épp nekem sincs időm/kedvem beszélgetni emberekkel, és magányos is vagyok, de ez per pillanat, nem általános életérzés, és nem szenvedek miatta. Ettől függetlenül más problémák miatt járok pszichológushoz, és van olyan, hogy hiába próbálja ő a lelki gondjaimra terelni a témát, túl fáradt vagyok hozzá, vagy épp túl jó hetem volt, nincs kedvem elszomorítani magam azzal, hogy a szar életemről beszélek, szóval elmesélem neki a hetem, és tudom, hogy elpazaroltam egy alkalmat, meg egy csomó pénzem, de jobb, mintha elrontottam volna a kedvem azzal, hogy egy jó hét végén arról beszélek, hogy hogy molesztáltak gyerekkoromban, és ezzel elrontom a kedvem.

Szóval simán van ilyen, hogy pénzért csak úgy dumálgatnak veled, de ha te úgy látod, hogy erre lenne igény, akkor hozz létre ilyen tinder-szerű oldalt, ahol érdeklődési körök alapján választhatnak az emberek beszélgetőpertnert, ha ügyesen csinálod, még meg is gazdagodhatsz belőle.

2023. szept. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!