Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hiányzik, hogy télen legyen...

Hiányzik, hogy télen legyen egy 4-5 nap esetleg egy hét, amikor tényleg szép fehér minden, és téli hangulat van?

Figyelt kérdés

Az utóbbi években nem emlékszem arra, hogy lett volna 5 olyan nap egymás után, amikor szép fehér havas volt minden itthon, 2021-ben volt 1-1 nap amikor volt egy nagyobb hóesés, de másnapra a nagy része el is olvasd.


(Persze tudom, hogy nagy havazásban megbénul a közlekedés, rosszabb munkába járni, valaki nem szereti a havat) szóval arra is kíváncsi vagyok, aki utálja a havas időjárást :)


2023. szept. 8. 15:06
1 2
 1/19 anonim válasza:
80%
Igen, jó lenne , ha legalább karácsonykor fehér lenne minden :)
2023. szept. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Hát ez a klímaváltozás. Ez azonban még csak a jéghegy csúcsának a "tüskehegye". Ennél sokkal durvábbak vannak: hiányzik-e Amerikában a sok hurrikánmentesség? (Régen nem volt ennyi) A gleccserek is hiányoznak és még mennyi minden fog hiányozni, pl. a négy évszak itt, a Kárpát-medencében...
2023. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Olyan hó kellene,ami 87-ben volt.Na az tél volt és a maga kihívásaival és szépségével lehetett szeretni.Persze megbénul a közlekedés és sok műszaki gondot okoz,de pont ez benne a jó és ráférne az emberekre egy kis téli méteres hó,forraltboros napok,hóeltakarításos emberi összekovácsolódás.

Nagy buli lenne :)

2023. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra szavazok, hogy a karácsonyunk legyen legalább fehér, de ha nagyot szeretnék álmodni, akkor az egész december. A másik két hónap nem érdekel. Karácsony után már úgyis inkább csak a meleg várom már.
2023. szept. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Már nem...
2023. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%
nekem nem hiányzik, utálom a havat meg a latyakos szar időt
2023. szept. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Szolovjov ***** válasza:
100%
Jó lenne ha egész télen hó és hideg lenne. Újra lehetne csapatni Zsigulival is szöges gumival mint régen. Meg a 4 éves unokaöcsém végre látna havat. Építenénk hókunyhót, stb. Nem lenne olyan unalmas a tél mint így.
2023. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
11%
4-5 nap? A nyárbuuziknak szeptemberben is jár a 30 fok, én meg érjem be 5 nap hóval? Na nem. Dec 1-feb 28/29, minden fehér.
2023. szept. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Na en peldaul nyaralasra nem koltenek, ha valasztanom kene, hanem havas hegyekbe utazasra. Nem sielek, max szankozom, de turazni, setalni, a tajat nezni is lehet.

Negyven eve voltam gyerek, akkor volt kb az utolso szeria a garantalt telekbol.

2023. szept. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Legyen hó❄️☃️
2023. szept. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!