Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak a jobb hangulaté...

Atos85 kérdése:

Mit csináljak a jobb hangulatért? Nem panaszkodom, van munkám (bár nem szeretem), van hol laknom, sportolok, egészségesen igyekszem élni, de valami mégis hiányzik. Mikor egyedül vagyok, rettenetesen be tudok fordulni. Van valakinek hasonló baja?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne. XD Egyedül élsz Te is?
2013. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

depresszióra,pánikbetegségre a vitalitás fokozására is jók a tesztó fokozók,mert sokszor az alacsony tesztó szint okozza az egészet.

egy próbát megér pl scitec tribu x.

2013. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ki kell menned, szórakozni. Baráti társaságot keresni. Ha sportolsz az jó. Gondolom nem otthon műveled? És focizni is lehet, vagy kosarazni. A legjobb időtöltés. És lehet ismerkedni, barátkozni. Én egész életemben egyedül voltam. Kis koromtól. Annyira megszoktam, hogy gondjaim vannak a barátkozással. Nem tudok kötődni. A barátnőmmel is szétmentünk. Egyedül élek, mégsem érzem magam magányosnak. Emberek között dolgozom emberekkel egész nap. Nincs unalom. Egy a gyerek ami hiányzik. De a testvérem gyerekeit gyakran látom. Ez kicsit kárpótol. Szeretek egyedül lenni. Szexre meg mindig akad csaj. Legalább is míg fiatal vagy. Aztán már nehezebb dolgod lesz. Kell neked egy társ! Vagy egy jó barát, vagy barátnő. Ha hazamész nem leszel egyedül. A baráttal meg mindent meg lehet dumálni.
2015. ápr. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja és tablettáktól nem múlik el a magány! A tribu x meg hát? 90% os saponintartalmat írnak rá. Csak éppen azt nem közlik, hogy nem mindegy melyik szaponinból. Mert nem mindegy ám! A tribu x ben a hasznos szaponin kb 3% körül van. Ha ütősset akarsz, akkor a weideres tribulus a jó 20%. Vagy a legjobb a bulgár tribulusz 60%!!! De nem is tudom. Én is szedtem régebben. Feldob meg jól érzed magad. Nem fáradsz úgy el. Kicsi agresszívabb leszel(a bulgár nagyon durva). De attól még egyedül maradsz.
2015. ápr. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!