Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy családtagom elveszi...

Ha egy családtagom elveszi ami az enyém?

Figyelt kérdés
Ha egy háztartásban élek egy rokonommal és ő az én tulajdonomat elviszi a házból, a megkérdezésem nélkül az minek számít?
2023. szept. 10. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Több mindentöl függ, mennyi idös vagy, illetve miröl van szó.
2023. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk elviszi a kutyát sétálni? Vagy mikre kell gondolni?
2023. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy használati tárgy. Elviszi, a megkérdezésem nélkül és nem hozza vissza.
2023. szept. 10. 22:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm el szokta vinni a tollamat néha. És nem hozza vissza... Atyaeg. Minek számít? Lehet hogy holnap feljelentést teszek.


Ember, ha csak rebuszokban tudsz beszélni, akkor kár kérdést írni. Ha barchobazni akarsz, akkor meg azt írd.

2023. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A fűkasszámról van szó! Kérdés nélkül elvitte és amikor mentem volna használni, akkor nem találtam és akkor mondta el hogy elvitte, majd haza hozza.
2023. szept. 11. 08:33
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert kertész, de egy hete pont mondta hogy elromlott a fűnyírója annak a személynek, akinél dolgozott,mikozben vágta a fűvet. (a munkaadó fűnyírója volt) és most attól félek, hogy amúgy az enyémről beszélt vagy helyette elvitte az enyémet.Mert sajnos, sokat hazudik így felkészűlök a legrosszabbra,ha még csak el sem kérte tőlem csak szó nélkül elvitte. Csak az a furcsa hogy munka után miért nem hozta vissza...
2023. szept. 11. 08:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, ha nem hozza vissza feljelented lopásért.
2023. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Én meg már évek óta várom hogy valaki ellopja az olcsó fűnyírómat. (legyen okom jobbat venni) Utcáról is jól látható helyen tartom, kerítésem is átugorható. De így se kell senkinek sem. :(
dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Hirdesd meg eladóként :D Lehet, hogy hamarabb ellopnák :)
dec. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!