Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érzitek most, mennyire hűvös...

Érzitek most, mennyire hűvös lett, hogy meg lehet fagyni?

Figyelt kérdés
2023. szept. 16. 11:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
én má a fagyoscsapot is elzártam + megyen a fűtés 35 fokon , mosás meg 90 fokon
2023. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nem.

Ősz van, teljesen normális.

2023. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

De. És nem tudom, hogy az-e a rosszabb, hogy ez még csak a kezdet, és mostantól ilyen undorító, velőtfagyasztó idő lesz legalább nyolc hónapig, vagy, hogy valamelyik ökör úgy gondolta, hogy a 24 fokban ő bekapcsolja a klímát a buszon. Komolyan nem értem, mit éreznek egyesek, ilyen dermesztő hidegben klíma?! Nyáron meg majd a Family Frostos autóban akarnak utazni a pálcikás jégkrém helyén, vagy mi?!


Egyébként tényleg ennyi embernek nem esik le, hogy ez szatíra arra a barom gyökér állatra, aki azzal spammelte tele az oldalt kb. napok, vagy hetek óta, hogy ő megdöglik olyan melege van, és a nyár undorító, ami alatt tobzódtak azok, akik szintén nulla melegtoleranciával rendelkeznek, és dögöljön meg mindenki, aki nem olyan, mint ők?

2023. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
29%
Ja, és öregek hűlnek ki a fűtetlen otthonaikban, rájuk ki gondol?!
2023. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én shortban és ujjatlan topban voltam ma is, és meleg volt
2023. szept. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!