Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálják az emberek...

Miért utálják az emberek nyáron a meleget?

Figyelt kérdés
Meg vagyok döbbenve, mennyi ember ujjong nyáron, amikor 20 fok sincs nappal, rengeteget esik. És szabályosan dühösek, ha vki meg meri említeni, hogy lehetne nyáron melegebb. Félreértés ne essék, nem a 40 fokra kell asszociálni, de miért lett „divat” már az évszakhoz képest jóval hűvösebbnek, borúsabbnak, csapadékosabbnak is örülni?

2023. aug. 9. 13:07
1 2 3 4 5
 1/46 anonim válasza:
39%
Sajnos ilyen az emberi természet, semmi sem jó neki. Amúgy nekem nincs bajom vele, hűtőházban dolgozom.
2023. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
60%
En nem utalom, a hőseget 40-45fokot viszont szerintem Te sem toleralod
2023. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
43%

Én kérek elnézést, hogy nem szeretek rosszul lenni....

Nem szeretek erőtlenül ülni és nézni magam elé.

Plusz aludni is szeretek.



Amúgy viszonylag új, hogy ennyire melegek a nyarak. Ahogy az is, hogy a telek. És hogy kvázi nincs hó.

Ahogy a hatalmas városok is alig valamennyi zölddel.

Az egyhelyben ülő munka is (ahol semmi se szab gátat a vérnyomásesésnek, emiatti rosszullétnek).

Ahogy az is új, hogy ennyire brutálul felfűtik télen a zárt tereket, miközben az emberek kerülik a szabadban létet. Így nem szoknak hozzá az enyhe fázáshoz (ami nem okoz semmi gondot, max kellemes érzés lehet, ha megszokod), az enyhe hűvös-érzethez, a szervezeted is elszokik attól, mit kell ilyenkor csinálnia.


Amúgy nem feltétlen igaz, hogy semmi se jó nekünk.

Nekem a 20 fok borult idővel, enyhe széllel tökéletes.

2023. aug. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
48%
Én imádom a nyarat, imádok megsülni. Mindig mindenki panaszkodik, én meg örülnék ha egész évben nyár lenne.
2023. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
41%
Tudod ha meleg van az a baj, ha majd télen hideg lesz akkor az lesz a baj.
2023. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
75%
Az emberek nagy része a 20-25 fokban érzi jól magát, és akár egész évben ellennének ezzel.
2023. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
35%
Mert nyáron vesznek ki szabadságot és pont akkorra nemtudnak strandolni vagy stb..
2023. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim válasza:
67%
Az 1es vagyok, le is pontoztak. Én is szeretem a meleg időjárást nyáron, télen meg a hideget, a többire ott a tavasz és az ősz.
2023. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
33%
Most ez az új divat, 10 fok fölött már hőgutát akarnak kapni sokan. :D
2023. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim válasza:
60%
Az angliai klíma kéne ide is, ott nincs szélsőségesen meleg sem hideg, csak egy nap többször is eshet az eső.
2023. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!