Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már ilyen érzésetek?

Volt már ilyen érzésetek?

Figyelt kérdés
Hogy felvételiztetek egy szakra és sikeresen át is mentetek az alkalmassági vizsgán. De évközben úgy éreztétek, hogy mégsem vagytok oda alkalmasak, mert annyira nehezek voltak a tárgyak és a szaktársak pedig fényévekkel jobban teljesítettek nálatok

2023. szept. 21. 06:34
 1/5 anonim válasza:
100%

Nekem úgy tűnik, mintha kicsit imposztor szindrómás lennél. Nézz kicsit utána. Lehet, csak túl szigorú vagy magaddal szemben és hajlamos vagy a saját teljesítményed alulértékelni.

Egyébként szerintem sokan járnak hasonló cipőben.

2023. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen, művészeti gimibe mentem, végül otthagytam. Én a felkészülés alatt égtem ki teljesen, plusz valószínűleg imposztor szindróma is lehetett a dologban, ahogy az első válaszoló írta.


Azt végül nem bántam meg, hogy váltottam, mert most orvosira készülök és tényleg ezt szeretném csinálni, de amíg erre nem jöttem rá nagyon szenvedtem, hogy mi lett volna ha maradok.


Egyetemi szakoknál is van olyan, aki otthagyja 1-2 félév után, mert rájön, hogy nagyon nem ilyenre gondolta a szakot, amire jelentkezett. Szerintem érdemes lehet ezt egy pszichológussal is átbeszélned

2023. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan miből gondolod,hogy jobbak nálad? Tényleg azok,vagy csak képzeletben? Neked nem sikerültek a tárgyak?
2023. szept. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen egy nyelvtanfolyammal. Mindenki körülöttem főiskolát végzett volt, és én állandón mögöttük kullogtam. A többiek idegen nyelvű levelező vizsgára mentek, nekem is oda kellett volna menni, de én megelégedtem a sima nyelvvizsgával. Még az volt a szerencse, hogy a magyar nyelvtan ment, így az idegen nyelv nyelvtana is ment, csak a beszéd nem, meg az értés. De mivel szorgalmas vagyok, elértem, amit akartam.
2023. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam a második matek előadás után. De végül sikerült, csak az elején van aki rágörcsöl kicsit. De ez minden félév elején így lesz.
nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!