Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek nem volt mar olyan...

Nektek nem volt mar olyan érzésetek hogy mar elegetek van ebből a világból? Hogy mar nem látod magad a jövőben? Es hogy akármit is tesztek az híjaba való mert úgyis meghalunk?

Figyelt kérdés

2017. márc. 7. 05:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg soha nem haltam meg.
2017. márc. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1#, de. Már többször is meghaltál.


Nem. Ehhez túl nagy tudásom van.

2017. márc. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még az első életemet élem.
2017. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
menj el egy gyarba dolgozni, legalabb termelsz s lesz ertelme elned, hasznos leszel.
2017. márc. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces.
2017. márc. 7. 19:50
 6/6 anonim válasza:
Szerintem minden emberi élet fontos és nincsen hiába. Hisz ha te valamit teszel, pl véded a környezetet, az hatással van a többi emberre, az utánad következő nemzedékre. És ha meg is halunk vagy el is felednek az emberek, attól még nem volt hiába az életed. Nem biztos, hogy híres lettél, vagy valami forradalmit hoztál létre. Lehet hogy egy kis hangya vagy a nagy világban, de az a kis hangya ugyan úgy cipelte a társaival az élelmet adó morzsácskát. nem biztos, hogy átéltem azt amit te, de mindenki járt a völgyben, ám a völgy után jön a hegycsúcs, amit lehet, hogy nehéz megmászni, de valami jó vár a tetején. Szoval bármilyen gondod is van éppen a világgal, állj rá a lábadra és mászd meg azt a hegyet !
2017. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!