Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs olyan érzésetek néha,...

Nincs olyan érzésetek néha, hogy ell pazaroltad az életed? Vagy volt olyan döntés ami jelentösen megváltoztata az életeted, de utolag jötél rá, hogy bárcsak ne teted volna?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, régen olyen gondoloatok eszembe se juttotak volan, de mostánáb sokszor gondolkozom azon, hogy az életem elrontotam, magányos vagyok, batátnöm se volt (nem vagyok taszito csak zárkozot).

Ma rákerestem régi autonkara és rosz volt rá gondolni, hogy azt a kocsit akkor modernek látam most semmit se érne.

A zárkozottságom elő idézölye a kiskorom beli költözés.

Igaz barátokat mint régen sose fogok tuni szerezni. abban a korba könyü volt barátot szerezne, és most igaz barátom akivel iskola/ gyakorlat után összejárnánk nincsenek és irigylem kiknek vna ilyen. Persze nem kett volan ennek enyire komoly következménye ha nem a számitás technikához fordultam volna unalmamban.

ez a fö okozolya.Bárcsak ne kezdem volna el ezt.

atol tartok h az öcsém is elfogja kövenit ezt a hibát mert ahogy látam afelé halad.


2017. jún. 30. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Te hozod meg az eleted dontesit, ha kell barat ismerkedj, ismerkedj az utcan, ismerkedj a neten, szorakozohelyeken, akiket ugy tartasz hogy megertenek azokkal vedd fel a kapcsolatot es ne engedd, hogy vege szakadjon.


Ha unalmasnak latod az eleted akkor keress valami hobbit, barmi lehet az, ami erdekel.


Ha unalmas az, amit tanulsz, tanulj mast. Minek eroltetni?

2017. jún. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egész fogszabályzós korszakomat kitörölném az életemből, de oda a szüleim vittek el gyerekként, és én sajnos nem voltam elég hisztis, hogy ellenkezzek, és tökönrúgjam azt a szemét orvost, aki akkor tönkretette a fogsoromat.
2017. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetemre mentem külföld helyett.
2017. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!