Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most akkor végül is mi lenne...

Most akkor végül is mi lenne a modernkori feministák célja?

Figyelt kérdés

Én úgy tudtam régen a feminizmus célja az volt, hogy megvalósuljon az egyenlőség a két nem között. Ezt szerintem már rég sikerült elérnünk. Szavazhatnak a nők. Bért is ugyanannyit kapnak, pl nálunk is mindenki ugyanannyit kap azonos pozícióban. A bíróságok is keményen elitélik a nőverőket, ahogy a társadalom is. Voltak is ilyesmi celebhírek, ott a kommentekben is nagyon jól látni hogy teljesen felzárkózott mostanra ez a jelenség is a normálishoz.

Mondhatni megvalósult az egyenlőség. De akkor miért jönnek még mindig olyan sokan az elnyomással? Egyáltalán mi számít mostanra náluk elnyomásnak, és hol lenne szerintük ennek az egésznek a vége, ahonnan megállnának és megelégednének a helyzettel?



#feminizmus #feminista #modernkori feminizmus
2023. szept. 22. 18:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
82%

#40 bemásoltam. “Van itt két ember, aki minden férfit lepontoz.

Na, ŐK a feminácik.

Ennyi.”

Ez a rossz kijelentés.

2023. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
0%
Ezen kívül van még más is, vagy csak ez a rossz?
2023. szept. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
81%
#42 ez a leggázabb
2023. szept. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
0%

Ezen kívül van még más is?

Ha igen, mi a hibája, és mi a jó helyette?

2023. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
66%
#44 szerinted mi a baj vele? Az, hogy szexista? Bingó!
2023. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
0%

Ezen kívül van még más rossz hozzászólás is?

Ha igen, mi a hibája, és mi a jó helyette?

2023. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
93%

Nem olvastam el a válaszokat, ezért elnézést kérek, ha már volt.

Pl. Az egyik legnagyobb probléma, hogy a nők nem dönthetnek szabadon a saját testükről. Idióta, felesleg körök abortusz előtt, arról nem is beszélve, hogy egyes országokban illegális, feltételekhez van kötve, hogy sterilizáltathassa magát, holott szerintem aki ezt eldönti magában, az nyilván komolyan is gondolja. És mindezt férfiak döntötték el.


Ha menstruációs fájdalmaink vannak = hiszti

Szarul érezzük magunkat = hiszti

Megzuhanunk lelkileg = hiszti


És még bőven lehetne sorolni.

2023. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
15%
Remélhetőleg meggyógyulni ebből a súlyos mentális népbetegségből.
2023. okt. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
31%
Az a baj a modernkori feminizmussal, hogy mára már inkább egy femináci mozgalom mint valós dolog. Egyenjogúságot ordítanak de azt elfelejtik, hogy a férfi úgy van kezelve mint egy darab szar. Háborúba megy a férfi ha kell ha nem, a váló perekbe a gyerek 90%-ba a nőhöz kerül ha jó a gyereknek ha nem, a megterhelő veszélyes munkát végezze csak a férfi. Az egyenjogúsághoz hozzá tartozik a szar is.
nov. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
70%
#49 és ezek mellett felszólalsz? Foglalkozol vele? Vagy csak a feministákra akarok rátolni a piszkos munkát? A patriarchátustól a férfiak is szenvedhetnek, de ezt csak a nők tudják megoldani? Kiscsillag, neked is van szád, ne a nőktől várd a csodát. Vagy te nem tudsz szólni? Te nem tudsz mozgalmat indítani? Mi a baj? Csak panaszkodni tudsz, de tenni persze lusta vagy? Akkor meg is érdemled az igazságtalanságokat.
nov. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!