Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Néhány ember hogy lehet olyan...

Néhány ember hogy lehet olyan szerencsés, hogy már fiatalon megtalálja élete szerelmét?

Figyelt kérdés
Vannak akik még sok próbálkozás után is csak csalókkal találkoznak, meg olyanokkal akik átejtik őket, köztük én is :) kicsit már fárasztó, hogy másnak az első kapcsolata máris bejön, pedig még tök éretlenek és gyerekek, van aki meg 25-30 évesen is egyedülálló, de vágyna egy kapcsolatra.
2023. szept. 26. 16:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Hát ilyen igazságtalan az élet. Valakinek 25 évesen pl. már saját háza, kocsija is van.
2023. szept. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
34%
Ez nagyon bonyolult téma, amit pár sorban nem lehet leírni. Te szerencsének hívod egy szóval, de nem az, hidd el.
2023. szept. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
akkor micsoda? nem egy ismerősöm elment valami buliba, és összefutottak összejöttek stb. én ha teljesen kilépek a komfortzónámból tök más ok miatt és több száz km-t is utazok sem találkozok véletlenül senkivel se.. és ez nem fair mert már nagyon sokat tanultam a volt kapcsolataimból, nem vagyok se mérgező se éretlen, és mégis egyedül vagyok
2023. szept. 26. 16:37
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Én is szerencsének tartom. Ez is olyan, mint bármi más az életben, jókor kell lenni jó helyen. Sajnos ezt nem mi határozzuk meg.
2023. szept. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
37%

Vagy csak túlválogatsz és a kompromisszum jelentését hírből sem ismered.


Nekem nem egy olyan 30+-os nőismerősöm van, akit körülrajongtak a férfiak húszas éveikben, volt is kapcsolatuk dögivel, nyilván volt közöttük tróger is, de volt normális is. Csak soha senki nem volt jó. Ha rossz volt akkor rossz volt, ha jó volt akkor túl jó volt, stb.


Az egyikkel januárban találkoztam, egyedül ült a bárpultnál leszegett fejjel, kb. a kutya se ment oda hozzá... Pedig top nő. Csak hát, ebben a korban egy normális férfinek marha kevés, hogy valaki jól néz ki.

2023. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Előfordul igen. Mással soha
2023. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Egyik kollégám általános iskolás korában ismerte meg a feleségét, egymás mellé ültette őket az osztályfőnök, ma már nagyszülők. Ha ebben nincs szerencsefaktor, hogy ők összejönnek, akkor semmiben. :-)
2023. szept. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%

Engem ez valahogy nem zavar. 26 éves vagyok, de nem nagyon van ilyen jellegű tapasztalatom, vagy legalábbis nem komoly.

Pont, hogy azt látom körülöttem, hogy mennyire rá tud függeni a társára valaki. Örülök, hogy nekik ez így nagyjából jó, bár néhány eset eléggé mérgező, csak nem látja be az ember pont a függés miatt.

Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány igazán harmonikus és esetleg irigylésre méltó pár van az ismeretségi körömben. Az semmit nem jelent még, hogy régóta együtt vannak.

Szerintem nincs baj azzal sem, aki még 30 évesen is válogat, ennek a válogatásnak az alapja, a mikéntje viszont nem mindegy, lehet problémás is és lehet egyébként reális is.

2023. szept. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
5.egyaltalan nem nagyok az elvarasaim, konkretan a minimumot varom el, es nekem is csak fiatalabb koromban voltak kapcsolataim, amiknek nem volt ertelme.. tehat szinte sose volt rendes es egeszseges egy normalis erett ferfival.
2023. szept. 26. 17:33
 10/26 anonim ***** válasza:
65%
Hát nézd...lehet tudat alatt te azt nem tartod vonzónak. Mellesleg, amit te minimumnak hívsz, az ma már sajnos egy epikus szint ebben a romlott világban. :) Ezen sokat filóztam én is, és sajnos ez így van. Egy jó ember nagyon nem a minimumot jelenti, oda azért talpon kell lenni, meg kell ütni egy mércét.
2023. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!