Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az influenszerek meg vannak...

Az influenszerek meg vannak róla győződve, hogy az embereket tényleg érdekli, amit csinálnak?

Figyelt kérdés

Sokan szerintem aszerint határozzák meg az önértékelésüket, hogy mennyi követőjük van, mennyi likot kapnak 1-1 hülyeségükre. Aztán még bizonyos márkák szponzorálják is őket...


Ezeket a lényeket tényleg az a fals gondolat vezérli, hogy azt hiszik, ők valakik, közben többségük egy önbizalomhiányos senki, aki így próbál érvényesülni?



2023. szept. 27. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Egy infuencert sem érdekli semmi, ha kap valami cuccot azt reklámozza egy ket posztban, cserebe megkapja amit reklamoz meg par forintot, aztan azert kezdik el venni azt a cuccot mert o reklamozza ez ennyire egyszeru.
2023. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"sokan kérdeztétek tőlem"= a kutya se... :D
2023. szept. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

No offense, de az embereket tényleg érdekli az ilyen f.szság. Nem az influenszer a hülye meg a beképzelt.



Egy ideális világban fel kellene hogy kopjon az álluk, mert ők valójában nem csinálnak semmit. Csak a sok hülye követi meg lájkolja őket.


Én sosem lájkoltam meg követtem be influenszereket, reklámot meg pláne nem. De ha 20 ezer ember lájkolja a Nádai Anikó vagy mittudomén a Kiss Ramóna mosószer reklámját, akkor a konklúzió mégiscsak az, hogy érdekli és ez kell az embereknek.

2023. szept. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Ezek az emberek súlyos mentális betegek, mindenféle Napóleon-kompelxussal, nárcisztikus hajlamokkal meg hasonlókkal. Ezért vannak róla meggyőződve, hogy mindenki kíváncsi rájuk, hogy ők jobbak mint az "átlag", vagy csak egyszerűen kétségbeesetten próbálnak "valaki" lenni, mert ők is tudják magukról hogy semmire nem jók, és ennyi az összes amihez értenek, hogy mutogatják magukat a neten.

Én személy szerint mélységesen megvetem, és a társadalom élősködőinek tartom őket, és egyáltalán nem érdekel mit reklámoznak meg mi a véleményük, mert nagybetűs senkik, pont ugyanannyira "fontos" emberek, mint az alkoholista Pista a sarki kocsmában.

2023. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!