Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elvettek mindenemet az utcan...

Elvettek mindenemet az utcan es egy dohanybolti ortol kertem segitseget mert mastol nem tudtam. Gaznak gondol engem vajon hogy ismeretlenul hozza futottam?

Figyelt kérdés

Elvettek a bankkartyam es a telefonom az utcan, nem tudtam mit csinalni es elmentem ahhoz a dohanybolthoz ahol latasbol ismerem az ort, es ot kertem meg hogy hivja ki nekem a rendort.

Vajon gaznak gondol engem hogy nem is ismerjuk egymast de ilyenfajta segitsegert mentem hozza?

Annyira eselettnek erzem magam a szemebe hogy szerintem en tobbet nem is megyek arra. De ot jobban lemertem szolitani mint az utcan teljesen idegeneket es tudtam hogy segiteni fog.

Egy harmincas ferfirol van szo, en 23 eves vagyok


2023. szept. 30. 00:20
A kérdező szavazást indított:
Nem gaz
Kinos
25 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Ejszaka volt, minden zarva volt
2023. szept. 30. 00:21
 2/8 Gugu Gabor ***** válasza:
86%
Mi a gobd azzal, hogy ha elvették mindened és meg kérsz valakit hogy hívja ki a rendöröket?
2023. szept. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jobban aggaszt, hogy mit gondolnak mások, mint az, hogy ellopták mindenedet? Bravó! 😀

Amúgy a dohányboltban mióta van őr?

2023. szept. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
0-24 dohányboltban gyakran van éjszaka őr is
2023. szept. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó, bocs. Nem dohányzom, csak néha beugrom rágóért, buszjegyért, stb 😊😊
2023. szept. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Kamu. Ilyen hülye ember nincs, akit kirabolnak éjjel az utcán, erre felmegy a Gy.k.-ra és azon hisztizik, hogy jaj mit gondol róla az, akitől segítséget kért. Ilyen egyszerűen nem létezik.
2023. szept. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

#4:

Az az "őr" kb. kimerül a pultosnak egy ismerősében, akivel tud beszélgetni, hivatalosan bejegyzett biztiboj nincs az MND-knél.

2023. szept. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
#6 Vannak komoly szorongással küzdő emberek akik tényleg így gondolkodnak. Persze az már mentális betegség szint (a szorongás létező, kezelt betegség), egy átlag embernek eszébe se jut ilyesmi.
2023. szept. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!