Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy viszonyultok hozzá ha...

Ti hogy viszonyultok hozzá ha ismeretlenek jelölnek facebookon?

Figyelt kérdés
Létezik olyan hogy valaki csak haverkodni akar-? Vagy mindenképp van hátsó szándéka? mi a véleményetek? nemet és kort is irjatok.
2015. dec. 29. 08:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Gondolkodás nélkül elutasítom. Nem, kor (hogy ez neked mire jó?!).
2015. dec. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Engem meg soha nem jelolt be ismeretlen.
2015. dec. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Visszajelölöm, de majd később egyszer törlöm. De ez gondolom lányoknál jelenség, amúgy ki lehet kapcsolni azt, hogy be tudjanak jelölni.
2015. dec. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozom vele. Nem ismerem törlöm. Ha viszont ír egy kis tájékoztatót, hogy honnan is ismerjük egymást, és rádöbbenek, hogy "ja! tényleg ismerem! csak a memóriám már nem a régi" akkor bejelölöm..

De olyan szöveggel, hogy

"láttalak a boltban 2009-ben " na ez nem érdekel.

17/L

2015. dec. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én soha nem jelölök vissza ismeretleneket. Nem is értem, hogy találnak meg, annyira jelentéktelen vagyok.
2015. dec. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Megnézem az adatlapját és a közös ismerősöket és itt elég sokszor kiderül hogy csak én nem emlékszem rá. Továbbá akkor is visszajelölöm ha látom hogy a sulinkba jár csak nem különösebben ismerem
2015. dec. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha nincs közösismerős akkor figyelmen kívül hagyom.Ha van , akkor megkérdezem tőle hogy honnan ismer/miért jelölt be , aztán általában visszajelölöm ha normális választ ad. 18/L
2015. dec. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%

már rég nem használom a facebookot.

Szerintem szánalmas.

2015. dec. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 aznemszamit válasza:
Ha ien eset tortenik egesz nap ragom a kormom vajon ki lehet vagy mit akkarhat tolem :/??? Ja nem nem jelolom vissza vagy ráirok ,hogy "mitakarsz hee":))? 16/F
2015. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nálam csak ismerősök ismerőse van engedélyezve. De még így is van, hogy olyan jelölnek be akiket életemben csak egyszer láttam. Ha ismerkedni akar akkor szólítson le, ne jelölgessen.
2015. dec. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!