Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magamról résznek van értelme...

Magamról résznek van értelme az önéletrajzban?

Figyelt kérdés
Újabban olvasom hogy sokan írnak önéletrajzba egy pár mondatos Magamról részt, valamint sok CV mintában (pl canva) szintén látok ilyet. Viszont elég ellentétes véleményeket olvasok arról hogy ilyet érdemes beírni az önéletrajzba vagy sem, mert sokan írják hogy a HR-es úgy sem olvassa el, inkább legyen minél szellősebb, könnyen és gyorsan átlátható.

2023. okt. 3. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha van valami kapcsolódó hobbid, érdeklődésed, releváns tapasztalatod, tulajdonságod, akkor oda írhatsz, amúgy tényleg felesleges.
2023. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy szeretsz túrázni és olvasni felesleges. De ha mondjuk programozó vagy és van egy Youtube csatornád a témával kapcsolatban érdemes lehet megemlíteni.
2023. okt. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak a szakmailag releváns dolgoknak van helye benne. De mondjuk az Auchan HR-esét egy árufeltöltői jelentkezés esetén nem fogja érdekelni, hogy melyik a kedvenc popegyüttesed vagy milyen filmeket nézel.
2023. okt. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2023. okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk szeretek túrázni és személy szerint beleírnám. Igaz én baráti csoporton belül szervezem is őket, teljesítménytúrákon is részt veszek. Aztán vagy érdekli őket, vagy nem, állástól is függ persze, árufeltöltőnek jelentkezve én sem említeném, mert minek.
2023. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!