Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi értelme van csak úgy...

Mennyi értelme van csak úgy bemennem egy munkaközvetítői irodába, ahová már több féle állásra már jelentkeztem baromi sokszor, ám nem hívtak vissza?

Figyelt kérdés
Értelmetlen? Beadnám az önéletrajzomat.

2021. jún. 2. 00:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag semmi, az idődet pazarlod

Persze, olyan 0,001% esély van rá, hogy mégiscsak te csípsz meg egy állást, de őszintén, erre ne nagyon alapozz

2021. jún. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy csináltam, hogy fizikailag bementem, megkérdeztem, milyen lehetőségek vannak, megbeszéltük őket, aztán csináltuk a papírmunkát a megfelelőhöz. Soha semmi életrajz vagy távjelentkezés.


Ha ott állsz előttük személyesen, és a szemükbe mondod, hogy igen, ez neked jó lesz, máris jelentkezel, akkor sokkal jobb esélyed van, mint várni egy telefonhívást, ami vagy jön, vagy nem.

2021. jún. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!