Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szívesen veszel/vennél részt...

Szívesen veszel/vennél részt közvélemény- vagy piackutatásokban?

Figyelt kérdés
Nem itt és nem most, csak általában kérdezem, ha ilyesmivel keresnek telefonon, mit reagálsz?
2023. okt. 3. 18:53
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindig szívesen
Nem mindig, csak ha időd/kedved van hozzá
Soha
24 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elköszönök és leteszem.
2023. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Házalást nem fogadok el, nem is várok, telefonon se szokásom. ;)
2023. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak ha garantáltan fizetnek, olyan összeget ráadásul, amiért nekem megéri ezt csinálni.

Először arról beszélgessünk, mi módon fog megtörténni a kifizetés és mennyit kapok.Majd esetleg utána.

2023. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt ez munkám átlagban 10 emberből 8 válaszol. Ha én lennék az akit keresnek akkor az dönti el hogy meddig tart és hogy éppen akkor rá érek e, mert ha igen nagyon szívesen válaszolok
2023. okt. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedvfüggő. Alapvetően nem vagyok a dolog ellen, de az is számít, hogy miről kérdeznek. Egy időben párszor hívtak, de külföldön élek, szóval nem vagyok használható minta.
2023. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Soha, semmilyen körülmények között. A telefont amúgy sem veszem fel, ha ismeretlen szám keres.
2023. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!