Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Neki nem elég jó a párkapcsola...

Neki nem elég jó a párkapcsolata és zavarja, hogy nekem igen?

Figyelt kérdés

Leginkább a pszichológiáját szeretném megérteni.


Van egy munkatársam, 28 éves férfi, én 27 éves nő vagyok. Neki 4 éve van párkapcsolata, nekem 1 éve. Ők nem laknak együtt, pedig a munkatársamnak saját lakása van, mi fél év után összeköltöztünk albérletbe. Amikor én a páromról beszélek, akkor szeretetel beszélek róla, mindig csak a jót. Ő annyira nem beszél a barátnőjéről, de voltak érdekes megjegyzései, pl jött egy diákmunkás szép fiatal lány és rá csorgatja a nyálát folyamatosan amikor itt van, meg mondja, hogy nehéz hűségesnek lenni, meg hogy egyedül él é sez a legkirályabb mert senki nem ba.szogatja. Lehet én túl sokszor beszélek a páromról és ez zavarja, nem tudom, én nem érzem soknak. De ő be szokott szólni többször is. Például siettem haza a munkából, és kérdezték, hogy miért rohanok, mondtam, hogy a barátommal akarok már lenni. Erre mondja a munkatársam, hogy nagyon rózsaszín ködben vagy, de úgyis elmúlik, úgyis ellaposodik mint minden kapcsolat. Kérdeztem, a tiéd már lapos? Mondta, hogy igen. Kérdeztem, hogy nem vagy már szerelmes? Azt mondta, de. Illetve beszólogat nekem, mert én nem vagyok egy konyhatündér, és hogy én miért nem sütök sütiket a barátomnak, az ő barátnpje szokott gyakran (de mit ér vele, ha az a hála, hogy meg akarja csalni?). Elég idegesítő, amúgy sem neki mondom a dolgokat hanem csak a többieknek ha szóba jön. Magamtól nem szoktam nagyon, inkább csak tudjátok a ki mit csinált hétvégén, vagy miért sietek haza, vagy ilyesmi témákban kerül szóba a párom.


Ezt miért csinálhatja?


2023. okt. 4. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert éretlen, gyerek agya van.

Szót sem éri meg pazarolni rá.

2023. okt. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

11 éve vagyok a mostani párommal, és még szívem szerint 110et lennék vele legalább. Elképesztő odaadó, vicces, gondoskodó, a világ legklasszabb nője! Több mint 9 éve már együtt is lakunk.

Voltak hullámvolgyeink, természetesen, de ez semmi azokhoz a boldog, felejthetetle pillanatokhoz képest, amiket együtt megéltunk.

A kollégád egy tipikus férfi, semmi se jó neki eléggé, semmit sem becsul meg. Persze férfiként, tény, nagyon nehéz érzéketlennek maradni egy kihivoan öltözködo szép kollégano iránt. Maradjunk annyiban: brutálisan nehéz nem megkivánni. Nem is ezzel van a gond, mert végül ettől is férfi a férfi, hanem a rád való irigykedésével.

Meg eleve milyen válasz az: már lapos a kapcsolatom, de azért szerelmes vagyok. Hát legfeljebb az új kolléganobe és nem abba a nobe, akivel most egyutt él.

2023. okt. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Még akar (fog) dugni.Nem veszed észre???
2023. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Engem biztos nem fog :D
2023. okt. 4. 12:32
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Akkor akar!

És ne csacsogj neki a magánéletedről.

2023. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Attol meg nem csalja meg, h tesz par ilyen megjegyzest vmi jo csajra vagy megnezi. Szinte minden csavo csinalja, valsszeg a tied is.
2023. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tudom, de van különbség aközött, hogy "de szép az a lány" és a "nehéz hűségesnek lenni az amúgy is lapos kapcsolatomban" között
2023. okt. 4. 12:49
 8/14 anonim ***** válasza:
Két dolog: irigység, és éretlenség. Bár a kettő bizonyos ponton összefügg.
2023. okt. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"A kollégád egy tipikus férfi, semmi se jó neki eléggé, semmit sem becsul meg. Persze férfiként, tény, nagyon nehéz érzéketlennek maradni egy kihivoan öltözködo szép kollégano iránt. Maradjunk annyiban: brutálisan nehéz nem megkivánni. Nem is ezzel van a gond, mert végül ettől is férfi a férfi"


A válaszod eleje annyira szép volt, de... miért mindig a leggusztustalanabb tulajdonságok miatt férfi a férfi?


A világ legtökéletesebb (számomra) férfija sem tudná elhitetni velem, hogy titokban nem valami állat, akinek brutálisan nehéz nem megbaszni mindenkit.

2023. okt. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9

👍

2023. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!