Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik legjobb barátomat...

Egyik legjobb barátomat zavarja, hogy sokat "enyelgek" a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk egy túrán három napig egy elég tág baráti társasággal (kb 20 ember), és én a barátnőmmel voltam leginkább egész idő alatt. Sokszor fogtam a kezét, néha csókolóztunk is, persze együtt is aludtunk, és ezt pár napja egyik közelebbi haverom felhozta nekem, hogy őt rohadtul felcseszte az, hogy a párommal(, akivel már négy éve együtt vagyunk,) publikusan "romantikázunk".

Jogosan küldtem el az anyjába?



2021. szept. 27. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem jogosan. Gondolom, ő egyedül van, és féltékeny. Mindketten túlreagáltátok.
2021. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem jogosan. Én kapcsolatban élek, de én is azt mondom, nyilvánosan nyalakodni nagy illetlenség. Az csak rátok tartozik, senkit se érdekel, hogy úszik a nyelvetek egymás nyálában.
2021. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Azért zavaró tud lenni, ha egy társaságban egy párocska romantikázik. Nem azzal van a gond, hogy fogod a kezét. De az én értékrendembe már nem fér bele, hogy csókolóztok mindenki előtt, pláne, ha ez nem egyszer történik.

Meg az is idegesítő, ha nem távolodtok el egymástól másfél méternél jobban. Mert akkor miért kellett a társasággal túrázni menni, mehettetek volna kettesben.

Friss szerelmespárnak jobban elnézi az ember az ilyen taplóságot, hiszen most lettek szerelmesek, de egy négy éves kapcsolatban legyen már annyi illemtudás bennetek, hogy a romantikát akkorra hagyjátok, amikor kettesben vagytok.

2021. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A mértékkel nem lehetünk tisztában, és csak a te álláspontodat látjuk ebben a helyzetben.

Azonban én is azzal értek egyet, amit a többiek írnak, nem illik egymást nyalogatni mások előtt. Az, hogy megfogod a kezét vagy néha röviden megcsókolod, nyilván belefér, de ha folyamatosan egymást simogatjátok, egymás szájában éltek, az egyszerűen nem odavaló. Ez csak rátok tartozik.

Ezért vicces nekem, mikor felhozzák a meleg párok ellen, hogy hát hogy néz ki, mikor ők smárolnak más emberek előtt. Ja, hát akik ezt mondják, nem ültek még a távolsági járaton kangörcsös tizenéves hetero párok mögött fél órán át. Az út végére szinte leették egymás arcát.

2021. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem jogosan. Én is azon a véleményen vagyok, hogy nyilvános helyen ne másszatok egymásra. Kézfogás rendben van.
2021. szept. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A csókon csak pár rövidebb-hosszabb szájrapuszit kell érteni, nem volt ennél semmi több, ezért nem értettem, amikor azt mondta, hogy faltuk egymás fejét. Amikor viszont a barátommalegyütt akartunk lenni, beszélgetni stb akkor lekoptatott.
2021. szept. 28. 07:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jogos
2021. szept. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

A fene se tudja, én tizenéve vagyok házas, de soha nem enyelegtünk nyilvános helyen. Egyrészt baràti társaságban (is) bunkóság, másrészt senkit nem érdekel.


Mi is fogjuk egymás kezét, meg is szoktuk ölelni egymást, de nem csókolózunk amikor ott vannak a barátaink vagy a nyílt utcán, mert senki nem kíváncsi rá.

2021. szept. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!