Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt miért csináljak a férfiak?

Ezt miért csináljak a férfiak?

Figyelt kérdés
A szituáció az az hogy áll velem szembe a férfi beszél a mellettem levő csajhoz de az én mellemet nézi közben.. ilyenkor mire gondol a csávó?? Mit érez,mi fut át az agyán??miért csinálja ezt?

2023. okt. 5. 16:45
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nem voltam kihívó ruhában,nm volt kint a mellem kicsit sem
2023. okt. 5. 16:46
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Mert tetszik neki.
2023. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Mert szeretünk nézelődni.
2023. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
ha állatnak érzed magad miért nem mész legelni a rétre? vagy fára mászni mint egy majom?
2023. okt. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Dehát a mellzsír nincs összefüggésben a táplálással, azt a mirigyek csinálják, bár lehet azt akarta csekkolni hogy nő vagy e. Amúgy lehet hogy épp gondolkodott, srégen lefelé nézett a szemével és pont ott volt a melled. Megpróbáltad hogy odébbállsz? Mert ha ilyenkor követi a célpontot, akkor tényleg téged néz :)
2023. okt. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Ütközne veled.
2023. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Szeretnéd ha igaz lenne.
2023. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%

Nos, kétszeres öröm forrás. Az egyik oldalról kellemes női hangot hall, a másik irányban pedig egy masik nő mellét nézheti. Tudat alatt ui a legtöbb férfi egy olyan hármasrol álmodik, ahol két nő kényezteti. Ehhez képest sok férfinak még a szóló csaj sem jön össze.

Az hogy nem volt kinn a melled, nem jelent semmit, ha a formája jól kivehető volt, akkor megnézik a férfiak.


Egyébként milyen méretű a melltartód?

2023. okt. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%
Mi van itt, feminista gyülekezet?
2023. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:
24%

Beszarsz, még töröltették és még töröltették is a válaszom, amit a fajfenntás alapjairól írtam, a National Geographic alapján.

Ti lennétek a normálisok?

Plusz, semmi humorérzék, iróniàt nem érzékeltek, mi a szar bajotok van nektek?

2023. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!