Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt miért csináljak a férfiak?

Ezt miért csináljak a férfiak?

Figyelt kérdés
A szituáció az az hogy áll velem szembe a férfi beszél a mellettem levő csajhoz de az én mellemet nézi közben.. ilyenkor mire gondol a csávó?? Mit érez,mi fut át az agyán??miért csinálja ezt?

2023. okt. 5. 16:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%
#10 ne aggódj az enyémet is törölték, pedig én pont az ellenkezőjét írtam ¯\_(ツ)_/¯
2023. okt. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:
11%

Ilyenkor általában az van, hogy a kérdés feltevője kéri a törlést, ami nagyobb súllyal esik latba, ha jól tudom, még akkor is, ha életszerűtlen, inkorrekt.

Mert amikor én szatirikusan megfogalmazom, hogy egy állat vagyok, ironikusan még királyi többesben is fogalmazom (állatok vagyunk), valakinek eddig terjed a humorérzéke, gratulálok!

Mert ugyebár megérti az ember, ha megsértem a Netikettet, szabályzatot, jár egy törlés, ilyen előfordul.

De semmiért, mert valaki értetlen?

Azért ez már sok.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Ha azt mondom, hogy én konkrétan a lábam között hurcolom az agysejtjeim, az probléma? Milyen szabályzatba ütközik?

2023. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%

#12:

Nem, az a probléma, pubi, hogy nem veszed észre, hogy konkrétan egy seggfej vagy a nőkkel. EZ a probléma, nem az, hogy mi van a lábad között.

2023. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Van itt 12 válasz és egy szól arról amit kerdeztem,minek kell ide kommentelni baromságokat? Ha nm tudsz válaszolni a kérdésre ne kommentelj senki se kíváncsi a baromsagokra!!!
2023. okt. 6. 00:45
 15/17 anonim ***** válasza:
Bárcsak minden ilyen férfinak lenne tapasztalata egy meleggel, aki a farkuk vonalával szemezget látványosan. Még guggoljon is le lehetőleg, hogy egy vonalba kerüljön vele...🙂🙃
2023. okt. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Átlagos emberi természet. Azt kérdezed miért? Nos mert minden élőlény egy állat a földbolygón és természetesen az ember is egy állat. Legyen valaki akármennyire civilizált az ősi állati ösztönök ellen amik bele vannak kódolva a dnsünkbe, semmit nem lehet tenni.
2023. okt. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:

16.

Ez jó, lényegében ezt magyaráztam én is, poénos formában.

Erre jön a rosszindulat, értetlenkedés.


Pubizó primivet is kérem akkor törölni:

13. tegnap 22:02

...miután szó sem volt ilyenről, amit ez fantáziál. Teljesem alaptalanul sérteget.

Milyen emberek ezek, nem hiszed el...

2023. okt. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!