Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire normális dolog, nálatok hogy van?

Figyelt kérdés

Adott egy fiú és egy lány akik együtt vannak, és a lány barátnője/barátnői ritkán ha pl valamit írásban megköszönnek a fiúnak odaírnak egy szívet tehát pl. "Köszönöm ❤️"

Szerintetek ez mennyire oké? Vagy nincs jelentősége? Normális ha a fiú barátnője féltékeny erre?



2023. okt. 7. 15:48
 1/4 Kitana. ***** válasza:
79%
Szerintem nincs jelentősége, nem kellene erre féltékenynek lenni.
2023. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
számomra nincs jelentősége, betöltöttem a 12-t már egy ideje. Szóval engem pont hidegen hagynak a smiley-k, ettől függetlenül szerintem nem normális szivecskéket küldözgetni olyanoknak, akik nem a párod. De féltékeny nem lennék
2023. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én küldtem már szívecskés emojit, mikor a legjobb barátnőm vőlegénye segített költözni, vagy elintézett nekem valamit.

Senki nem értette félre.

Viszont van olyan haverinám - mert barátnő státuszban nincs, hanem inkább lány haver, akivel szeretek néha időt tölteni, de azért nem őt hívom, ha baj van - egyszer félrehívott beszélgetni egy ilyen miatt. Hogy a párjának küldtem annyit, hogy "semmi baj <3". Hogy ezt ne, ez félreérthető. Elmondtam neki is, hogy szerintem ez nevetséges, tudja jól, hogy egyrészt én sosem másznék rá a párjára, ha ő mászna rám is lerugdosnám, másrészt viszont nem vagyunk egyformák, nem is fogok beleszólni a kapcsolatukba (számomra elfogadhatatlan, hogy a páromnak hozzáférése legyen az üzeneteimhez), ő dolguk, de számomra többet ér a kettejük társasága, mint, hogy minden áron ragaszkodjak az igazamhoz, szóval oké, többet nem lesz ilyen.

Én úgy gondolom, hogy nagyon szar dinamika, én nem adtam jelszót a páromnak a saját fiókomhoz, és nem is néznék bele soha az ő levelezésébe.

2023. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Majd ha nagyobb leszel, és normális fajta, látni fogod, hogy a szeretet folyamatosan ide-oda repked. Ez a normális.

Az nem ha valaki féltékeny a saját barátaira. Ez inkább kellemetlen. Nagy önismerethiányra vall. Miért barátkozik velük? Vagy ha az oké, miért féltékeny? javaslom beszélgessen a barátnőivel erről. Ha megérti, hogy miért csinálják ezt, láthatja majd, hogy nincs mitől félni.

2023. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!