Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha fizetős lenne a posztolás,...

Ha fizetős lenne a posztolás, kevesebb értelmetlen poszt születne a Facebookon?

Figyelt kérdés

Fiktív és csak elméleti a kérdés. Lényeg, hogy megfigyeltem, az emberek nagyon nagy százalékának van görcse arra, hogy ilyen nagy elgondolkodtató életigazsággal meg idézetekkel szemetelje tele a közösségi médiát.

Elméletben ha mondjuk önmagában a posztolás poszt kiîrásonként mondjuk 1€ lenne egy erre a célra fenntartott egyenlegből, akkor vajon letisztultabb és kevésbé idegesítő lenne a face színvonala? Mondjuk zárt csoportokban lehetne ingyen posztolni, mivel az szabadon választott, hogy tag vagy vagy sem, de az üzenőfalon történő bullshit osztogatás picit megzabolázódna? Működne? Minden más maradna a régiben csak az üzenőfali poszt kiírás lenne fizetős.


2023. okt. 8. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Dehogy lenne. Az értelmesebbjének nem érné meg, a hülye, meg aki árul valamit, meg aki villogni akar, az meg kifizetné.


Aki tényleg értelmes, az találna magának másik helyet.

2023. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor a bullshitek átkerülnének a csoportokba, amitől azok használhatatlanná válnának.
2023. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor még kevesebben használnák magát az egész appot, mint így. Közfelháborodás lenne, hogy manapság már minden fizetős, meg, hogy elveszik az emberek szórakozását stb. Szerintem nem működne, mert így mindenki meggondolná, hogy megéri-e posztolni vagy sem, plusz sokkal több lenne a gazdag de idióta emberek semmitmondó posztjai. Meg az is ott van, hogy az értelmes posztok egy része is elveszne, mert sokak elgondolkodnának rajta, hogy megéri-e nekik ez, nem mindenki tudna erre pénzt áldozni. Összességében szerintem ez lenne a veszte nem csak a facebooknak de minden ehhez hasonló appnak is, ha ilyent tennének.
2023. okt. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, akkor csak az lenne kiposztolva, ami pénzt, tehát a reklám.
2023. okt. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ami pénzt hoz*
2023. okt. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!