Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongást ki tudta leküzdeni...

Szorongást ki tudta leküzdeni egyedül? Hogy sikerült? Lehetseges ez?

Figyelt kérdés
Hahó. Az okot nem reszleteznem h miert vagy mitől szorongok. Az okát sajnos tudom. De NEM akarok elmenni orvoshoz és hiszek magamban h sikerülni fog. Egy két tipp ? Aki volt hasonló helyzetben hogyan küzdötte le? Mi motivált? Stb stb? Meselnetek róla?
2022. jún. 5. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Teljes életmód váltás különös hangsúllyal az emberi kapcsolatokra.
2022. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
69%
Az összes rád nézve toxikus embert kitörölni az eletedből. Sokkal többet foglalkozni magaddal(énidő) megismerni magadat és ràjönni az okára. Ha az megvan már csak le kell küzdened. Sokat segit, ha van/vannak olyan ember/emberek akik tamogatnak benne
2022. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az okot kell megszüntetni. Ha tudod, hogy mi ez, akkor tudod mit kell megszüntetni.

Ha esetleg leírod, hogy mi az ok, akkor lehet, hogy valami értelmes választ is lehet írni, az előző két mondatomon kívül.

2022. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az okom sajnos apukám öngyilkos lett,sajnos láttam a holttestet a roncsolodasokat. Alkoholista volt,gyermekkorom minden este veszekedessel rettegessel telt,ez elmúlt,és most jött ez a szorongas,betegsegek bekepzelese,amit tudtam kezelni. Csak szeretnem a szorongást kiuzni magamból,teljesen,mivel fogytam is sokat mert nem ettem az idegtol.. :)
2022. jún. 6. 09:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
És mért akarod egyedül? Nem orvoshoz kell menni, mert nem vagy beteg, hanem pszichológushoz. Ez külön-külön is trauma: az alkoholizmus, a bántalmazott gyerekkor, maga a halál, az, hogy öngyilkosság, ami a halál egyik legdurvább esete, és ha még ez nem lenne elég, az, hogy te találtad meg a holttestet, sőt nem egy békés holttestet, hanem egy összeroncsolódottat. Ez olyan összetett trauma, hogy ehhez pszichoterapeuta szakember kell. És idő. Szerencsés, ha van egy társad és jó munkád, hogy valami jó is történjen veled.
2022. jún. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!