Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kaphatok egy kis segítséget? ...

Kaphatok egy kis segítséget? Lehetséges hogy Depressziós lettem mert egyedül élek ?

Figyelt kérdés

Nagyon szívesen fogadnék tanácsokat, hogy mi segít ?

4 hónapig munkanélküli voltam és itthon voltam mindig

Eleinte jó volt filmeztem elvoltam aztán szépen lassan jött az állandó idegessèg,hogy felkelek és semmihez nincs kedvem ,minek felkelni egész nap nem történik semmi csak az unalom a szenvedés.

Aztán erőt vettem magamon,és felvettek dolgozni.

Múlt héten kezdtem.

Minden jó volt az elején elvoltam melóhelyen,amíg tanítottak be tízen voltak körülöttem.

Most két napja itthonról kell dolgozni,mert mint kiderült ezért nem kell bejárni,mert itthonról is végezhető..... szuper.

És kezdődik minden az elejétől.

Megöl az unalom itthon .

Csak az idegesség,a monotonitás.

Ha mennem kell valahova ideges vagyok és nem merek.

Barátnőm nincs,a tv nem érdekel, házimunka nincs elvégezve.

Ha valaki volt ilyenben,kérem írjon nekem.

Mindenképp kell erre gyógyszer?

Vagy mi a megoldás?

Néha hétvégén meglátogatom a családom,de ott is csak fekszem.

Talán annyi hogy ott van kivel beszélnem,nem csak a nagy csend .......


2022. jún. 4. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Házimunkát végezd el az időigényes és addig se unatkozol és ne muszájként éld meg hanem mert szerintem jó érzéssel tölt el ha tiszta minden és rendben helyén vannak otthon a dolgaid.
2022. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Inkább olyan választ várnék,aki már volt ebben és segíteni tud ,köszönöm !
2022. jún. 4. 10:05
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
A hozzáállásodon kéne változtatni ha neked jó a szenvedés akkor csináld tovább vagy ha már meguntad ezt az állapotot akkor akard eléggé hogy tudj változtatni rajta és tegyél is érte.
2022. jún. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat nem akartam bunkó lenni veled !

Akarok változtatni rajta azért jöttem el dolgozni is !!!!

Mert akarom hogy jó legyen!!!!

És tényleg előtte imádtam a házimunkát is ,úton voltam sokat és itthon mindig patika volt minden.

Gondolom ezt nem úszom meg gyógyszer nélkül ?!

2022. jún. 4. 10:23
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Egyáltalán nem kell bejárni? ha van rá lehetőség, legalább 1-2 nap, akkor menj be. Tv háttérzajnak, nekem sokat ment, míg egyedül éltem. Nem néztem, ugyanúgy csináltam a dolgom, de nem síri csend volt otthon. Valamilyen kisállat esetleg? Mégse tök egyedül lennél.

Egyébként meg munka után ki kell mozdulni, erre ez az egyetlen megoldás, akkor is, ha nehéz. Bármilyen programra simán el lehet menni egyedül is (koncert, kiállítás, tanfolyam, sport, mozi, ami érdekel. A program jellegétől függően már lehet pár szót váltani másokkal). Önkénteskedés.

A csak fekszem otthon-tól semmi nem fog megoldódni.

Tapasztalatból beszélek.

2022. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
A gyógyszer nem megoldás rá, szóval felejtsd is el. Nem azzal kell kezdened. Végső megoldásnak se gondolnám, inkább átmenetileg jó szedni ezeket.
2022. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5

Hogy jöttél ki belőle ??

Nem kell bejárni csak ha szólnak.

Ha ezt előre tudom,nem vállalom be .

Csak emberek között vagyok jól.

Közösségben.itthon megőrülök én nem tudom mi ez .

Már néha arra gondolok hogy magammal nem tudok együtt élni ezer is írtam ki a kérdést hátha valaki ilyen irányban tud segíteni.

Az a baj hogy egyedül sehova nem tudok menni .

Mármint ez egy falu,se Mozi se semmi .

Arra viszont nincs anyagi keretem sajnos hogy elbuszozzak egy nagy városba és moziba menjek.

Sétálni szoktam de ott is magam vagyok .

2022. jún. 4. 13:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
5.vagyok, nekem teljesen más élethelyzetem volt, de a magány meg az egy időben jelen lévő befordultságom ellen ezeket találtam ki, gondoltam hátha segít valamelyik neked is. De az biztos, hogy valahová, valahogyan menni kell, otthon ülni egyedül a legrosszabb, teljesen ki tudja készíteni azt, aki nem bírja.
2022. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Keress másik munkahelyet, hiszen ez nem felel meg az elvárásaidnak, nem az, amire jelentkeztél. De valóban nem közölték, hogy nem kell bejárni? Be kéne költöznöd a városba, ha eladható a ház.
2022. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megoldódott már azóta,sajnos egy betegség miatt lettem ilyen,nem a munkahely miatt,az már csak hab volt a tortán .
2022. aug. 27. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!