Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bántó ezt mondani egy gazdag...

Bántó ezt mondani egy gazdag ismerősödnek (távoli rokon)?

Figyelt kérdés
Beszélgettek arról, hogy milyen nehéz elindulni az életben, saját lakáshoz jutni, stb. Az ismerősöd azt mondja, hogy "meg lehet oldani, csak akarni kell, én is a nulláról indultam". Közben te tudod, hogy az illető komoly anyagi (pénz) és egyéb segítséget kapott (munkalehetőség, protekció). Sértő erre azt válaszolni, hogy "igen, nulláról indultál, viszont segítség nélkül nem tartanál ott, ahol tartasz."
2023. okt. 21. 18:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Woody Allen azt mondta, hogy a sikeres élethez szerencse is kell... Szerintem mindenki életében van szerencse. Minden szerencsén múlik! Jókor jelentkezel egy állásra, jókor hirdetsz meg egy szolgáltatást. Jó időben vagy valahol. Jó emberrel beszélsz stb.


Szerintem bántó másnak ilyet mondani. Inkább gondolj magadban amit akarsz és bólogass az ismerősödnek. Kérdezz tőle sokat, hallgasd meg a mondandóját. Nem kötelező egyetérteni de ellenségesnek sem szabad lenni. Ki tudja lehet pont ez a hozzáállás fog sokat segíteni az életed során!

2023. okt. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!