Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lassan 30 vagyok, és nagyon...

Lassan 30 vagyok, és nagyon megvisel lelkileg. Azért érzem, hogy nagyon gyorsan elment az idő, mert nem éltem?

Figyelt kérdés

2023. okt. 22. 14:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

10


Biztos, hogy boldog vagy? Illetve biztos, hogy nem áll a dolgok mögött valami mélyebb ok?

2023. okt. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%

11. Igen biztos, hogy boldog vagyok!

És most még inkább, hogy bebizonyítottad, hogy az emberek mennyire szeretnek más életében vájkálni és azt hiszik ismernek, amikor nem!

Konkrétan zavarnak az emberek! Akkor voltam a legboldogtalanabb amikor több ember volt körülöttem, aztán szépen hanyagoltam őket, lekoptak és úgy lettem egyre boldogabb. Rájöttem, hogy ez az én életem és csak én tudhatom mitől vagyok boldog, én döntöm el hogyan élem az életem. 1-2 barátom van akiket kedvelek és ennyi, nincs szükségem többre. Én nem érzem jól magam társaságban, konkrétan fárasztó, leszívja az energiám.

2023. okt. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Valahogy én is azt erzem hogy 30körül gyorsabban telik az idő. Tenyleg furcsa
2023. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!